2726
عنوان

خاویار 😐کی خورده؟کی دیده😎

| مشاهده متن کامل بحث + 1185 بازدید | 191 پست
ماهی صووووبووووور و عشقه😃من جنوبم همه جور ماهی خوردم ولی خاویار نچ

خوشبحالت....جنوب عشقه عشششسق

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من هرروز واس صبحونه باید خاویار بخورم

عاجزانه خواهش میکنم کامنتامو لایک نکنید!روزی 70 تا اعلان برام میاد و اذیت میشم.جرات ندارم تو تاپیک نظر بدم.دست خودم نیست کامنتام عامه پسنده      
صبور کیلو چنده عزیزم،من بخاطر رفلکس دخملم ماهی ومیگو ممنوعه ولی یه نفر گفت دیروز خریده 160خدایی خیلی ...

کجایی هستی؟

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
2728
ماهی صووووبووووور و عشقه😃من جنوبم همه جور ماهی خوردم ولی خاویار نچ

نوش جونت عزیزم 

کدوم شهری؟

میگم اونجام قیمت ماهی بالاست یا میرن اطراف گرون میشه..

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
خوشبحالت....جنوب عشقه عشششسق

اوهوم😃ولی گرمهههه😭

دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟/طوطی صفتی طاقت اسرار نداری😏shabnamtala@ من یه کاربر گوگول مگووووولم😋د😁😃😐😑 ؟😴سایتو💣 خالی کن😐می خوام🤞🏻تی بکشم🚱(کپی شده*) کابر قدیمی ام به همین سوی چراغ  قسم😐♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
انگور دریایی دلم میخاد بخورم قرچ قرچ میشه زیر دندون البته تو اینستا دیدم😐

اره من یاد تخم شربتی افتادم😂

خواهرم میخورد سر حاملگیش شور بود😒

ببخشید که میپرسم منم سر بارداریم به خوردم میدادن پسرم سبزه است و استخون بندی درشت همه میگن مال خاویاره .خواستم بدونم خواهرزاده شما هم اینجوریه ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
من سیتی سنتر اصفهان دیدم اینقدر نبود به اندازه ی یه کاسه خیلی کوچیک زده بود ۱۲۰ تومن 

اره اونا ۵۰ گرمه😊منم نوشتم کیلویی ۱۰میلیون...البته طبق سرچیات 

نوش جونت عزیزم  کدوم شهری؟ میگم اونجام قیمت ماهی بالاست یا میرن اطراف گرون میشه..

معمولیه قیمتا 

خوزستانی ام

2706