1265
1292
عنوان

خاویار 😐کی خورده؟کی دیده😎

| مشاهده متن کامل بحث + 1066 بازدید | 191 پست

در حد اشپل خوردم 😁😂(تخم ماهی رو میگن اشپل فک میکنم)

کاش یاد بگیریم همیشه قبل حرف زدن و قضاوت کردن و نصیحت کردن با خودمون بگیم بمنچه...... تا به درد بتووووچهگرفتار نشیم....  

جایزه میلیونی هر شب  هتل یارکلیک کنید

من ندیدم نخوردم عوضش صوبور همیشه میخورم😌

صوبور ؟what😂😂😂

چیه

یا رفیق من لا رفیق له❤خداجون حساب روزها ماه ها سالهایی که منتظرم از دستم رفته چون بتو امید دارم دیگه حساب نمیکنم میدونم سر وقت میدی،رفیق من صلاح منو تو دادن بچه سالم و صالح و حسینی بزار و عطا کن❤دوستای گلم برا مادرشدنم دوست داشتید دعا کنید🌷

ماهی صووووبووووور و عشقه😃من جنوبم همه جور ماهی خوردم ولی خاویار نچ

فقط 39 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر قدیمیم به همین سوی چراغ قسم😐برام دوتا دونه صلوات میفرستی؟؟الهی من فدات😃عاشقتم نی نی یار۳😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
1279
صوبور ؟what😂😂😂 چیه

ماهیه گرون و بسیاااار خومشزه

بزن تو نت

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر قدیمیم به همین سوی چراغ قسم😐برام دوتا دونه صلوات میفرستی؟؟الهی من فدات😃عاشقتم نی نی یار۳😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
1315
من ندیدم نخوردم عوضش صوبور همیشه میخورم😌

صبور کیلو چنده عزیزم،من بخاطر رفلکس دخملم ماهی ومیگو ممنوعه ولی یه نفر گفت دیروز خریده 160خدایی خیلی گرون شده

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم،تیکر تولد دخترمه

خوشبحالت....جنوب عشقه عشششسق

نسیم را گفتم،اگر حقیقت خورشید را حجابی هست، همیشه در پسِ هر ابر، آفتابی هست، همیشه پشت دیوار های بلندِ نومیدی،امید هستو افق های بی کران روشن🤩
صبور کیلو چنده عزیزم،من بخاطر رفلکس دخملم ماهی ومیگو ممنوعه ولی یه نفر گفت دیروز خریده 160خدایی خیلی ...

کجایی هستی؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1288

نوش جونت عزیزم 

کدوم شهری؟

میگم اونجام قیمت ماهی بالاست یا میرن اطراف گرون میشه..

یا رفیق من لا رفیق له❤خداجون حساب روزها ماه ها سالهایی که منتظرم از دستم رفته چون بتو امید دارم دیگه حساب نمیکنم میدونم سر وقت میدی،رفیق من صلاح منو تو دادن بچه سالم و صالح و حسینی بزار و عطا کن❤دوستای گلم برا مادرشدنم دوست داشتید دعا کنید🌷
خوشبحالت....جنوب عشقه عشششسق

اوهوم😃ولی گرمهههه😭

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ماهیه گرون و بسیاااار خومشزه بزن تو نت

من بخاطر خارهای زیادش اصلا دوس ندارم خخخخخخ واقعا صبر میخواد خانواده همسرم ابادانی هستن عاشقشن

فقط 33 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم،تیکر تولد دخترمه
انگور دریایی دلم میخاد بخورم قرچ قرچ میشه زیر دندون البته تو اینستا دیدم😐

اره من یاد تخم شربتی افتادم😂

1280