1265
1273
عنوان

خاویار 😐کی خورده؟کی دیده😎

1066 بازدید | 191 پست

آقا تو اینستا خاویار دیدم رفتم قیمت تو گوگل درآوردم ۱۰میلیون

خدایی من از نزدیک حتی ندیدم

یا رفیق من لا رفیق له❤خداجون حساب روزها ماه ها سالهایی که منتظرم از دستم رفته چون بتو امید دارم دیگه حساب نمیکنم میدونم سر وقت میدی،رفیق من صلاح منو تو دادن بچه سالم و صالح و حسینی بزار و عطا کن❤دوستای گلم برا مادرشدنم دوست داشتید دعا کنید🌷

منم واسم‌سواله 

خوشمزس ایا

میشه لطفا واسه مشکل مالیمون صلوات بفرستید خیلی تو فشاریم😞                                         گل آبی سابق هستم . نی نی یار لطف کردن منو قطع کاربری کردن😒

لیست بهترین پزشکان متخصص و فوق تخصص

متخصص زنان و زایمان

متخصص قلب و عروق

متخصص مغز و اعصاب

متخصص گوش و حلق و بینی

متخصص پوست

متخصص ارتوپدی

متخصص کلیه و مجاری اداری

متخصص گوارش

و ...

لیست کامل در نوبت دات آی آر

1279

بدبختی اینه که ما (کشورمون)خودمون بزرگترین تولیدکننده شم هستیم اینقدر گرونه

یا رفیق من لا رفیق له❤خداجون حساب روزها ماه ها سالهایی که منتظرم از دستم رفته چون بتو امید دارم دیگه حساب نمیکنم میدونم سر وقت میدی،رفیق من صلاح منو تو دادن بچه سالم و صالح و حسینی بزار و عطا کن❤دوستای گلم برا مادرشدنم دوست داشتید دعا کنید🌷

من ندیدم نخوردم

عوضش صوبور همیشه میخورم😌

فقط 39 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر قدیمیم به همین سوی چراغ قسم😐برام دوتا دونه صلوات میفرستی؟؟الهی من فدات😃عاشقتم نی نی یار۳😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
1315
میگن خییییلی بدمزه و بدخوره

منم شنیدم زفره

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر قدیمیم به همین سوی چراغ قسم😐برام دوتا دونه صلوات میفرستی؟؟الهی من فدات😃عاشقتم نی نی یار۳😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍♥*•♫.•*♥♥*• گوجهــــــــــــــــــــــــــــسبز .•*♥♥*•♫.•*♥
میگن خییییلی بدمزه و بدخوره

اره دیدم نوشتن بو و مزه اش خوب نیست

خواهرم میخورد سر حاملگیش شور بود😒

فقط 1 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
1308
بابام دوست داره 

بابات میخره؟😎

قبل از گرونی شدید الان، یه قوطی اندازه تن ماهی یکم کوچکتر 40 تومن بود حالا دیگه نمیدونم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا می بیند... اندکی صبر، سحر نزدیک است.
1290