2726

منظورم از خوب رشته هاي علوم پزشكيه

يه سوال دارم

هركي ميدوني جواب بده

اگه كسي كلاساي يعد از ظهرش رو كلا نره

ولي نمراتش خوب باشن

ميندازنش بيرون از دانشگاه؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من علوم پایه و فیزیوپات یه کلاس هم حتی نرفتم‌ کسیم بیرون ننداخت منو

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق

چ ربطی به رشته خوب داره 😂😂😂بگو میخوام بپیچم دیگ حالا توو قبوول شو ببین رشته بدم شاید رات ندن 😁😁😁

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤
چ ربطی به رشته خوب داره 😂😂😂بگو میخوام بپیچم دیگ حالا توو قبوول شو ببین رشته بدم شاید رات ندن 😁😁 ...

عشقم تاپيكاي قبلمو يه سر بزن

من متاهلم دختر شيش ماهه دارم

هدفم اينه برم دانشگاه ولي از الان بابته نبودنم عذاب وجدان دارم واسه دخترم...پيچوندن چيه اخه.......

من علوم پایه و فیزیوپات یه کلاس هم حتی نرفتم‌ کسیم بیرون ننداخت منو

همسرم پزشك عمومي ان 

ولي ازونجايي كه دوس ندارن من برم دانشگاه

همش اطلاعات غلط ميدن

ميگن بعضي وقتا مجبوري تا ٦ دانشگاه باشي و نياي خونه

منم بشدت وابستم به دخترم

همسرم پزشك عمومي ان  ولي ازونجايي كه دوس ندارن من برم دانشگاه همش اطلاعات غلط ميدن ميگن بعضي ...

درسای عملی واجبه که سر کلاس یا لب باشی. نمیتونی غیبت کنی. و اینکه حضور غیاب اصولا ربط داره به دانشگاه. اگه تعداد دانشجوها کم باشه معمولا رو حضور غیاب حساسن. اگه زیاد باشه خیلی سخت گیری نمیکنن

بوسیدمش در کافه های خسته ی در راه                    بوسیدمش از غم جلوی درب دانشگاه                                    بوسیدمش در رودسر , بر ماسه های داغ                              بوسیدمش در شهر بعد از خوردن شلاق
شما كدوم دانشگاه خوندي؟؟؟ اينكه سه غيبت حذف ميكنن چي

شیراز. میگم که بستگی به کلاسش داره. شما مثلا دروس عملی حتی یه غیبت هم نباید داشته باشی‌ ولی دروس عمومی ای مثل اندیشه و اینا غیبت همون ۳تاس. دروس اختصاصی هم برمیگرده به آموزش دانشگاه

2706