1421
1363

منظورم از خوب رشته هاي علوم پزشكيه

يه سوال دارم

هركي ميدوني جواب بده

اگه كسي كلاساي يعد از ظهرش رو كلا نره

ولي نمراتش خوب باشن

ميندازنش بيرون از دانشگاه؟

کلینیک ختنه نوزادان تهران اولین و قدیمی ترین کلینیک تخصصی ختنه در ایران 

برای اطلاعات بیشتر درباره ختنه نوزاد اینجا را کلیک کنید

من علوم پایه و فیزیوپات یه کلاس هم حتی نرفتم‌ کسیم بیرون ننداخت منو

یک فمنیست رادیکال ، معتقد به فرگشت، اگزیستانسیالیست و همزمان آنارشیست....پس اگه جوابی میدم که به مذاقت خوش نمیاد شاید دلیلش اینه که کارکرد مغز من و تو کاملا با هم متفاوته🤔🤔🤔               #weed
1390

چ ربطی به رشته خوب داره 😂😂😂بگو میخوام بپیچم دیگ حالا توو قبوول شو ببین رشته بدم شاید رات ندن 😁😁😁

اگر کسی کودک استثنایی رو میشناسه ک علاقه به زبان داره و تهرانه بگه ❤

من مامانتم

کلاسای بعداظهرو کجا میخای بپیچونی چش سفید😡😡😡

در اتاقو باز کن با لنگ کفش اومدم🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️

روزگاریست ک شیطان فریاد می زند:آدم پیدا کنید،سجده خواهم کرد
چ ربطی به رشته خوب داره 😂😂😂بگو میخوام بپیچم دیگ حالا توو قبوول شو ببین رشته بدم شاید رات ندن 😁😁 ...

عشقم تاپيكاي قبلمو يه سر بزن

من متاهلم دختر شيش ماهه دارم

هدفم اينه برم دانشگاه ولي از الان بابته نبودنم عذاب وجدان دارم واسه دخترم...پيچوندن چيه اخه.......

1394
من علوم پایه و فیزیوپات یه کلاس هم حتی نرفتم‌ کسیم بیرون ننداخت منو

همسرم پزشك عمومي ان 

ولي ازونجايي كه دوس ندارن من برم دانشگاه

همش اطلاعات غلط ميدن

ميگن بعضي وقتا مجبوري تا ٦ دانشگاه باشي و نياي خونه

منم بشدت وابستم به دخترم

همسرم پزشك عمومي ان  ولي ازونجايي كه دوس ندارن من برم دانشگاه همش اطلاعات غلط ميدن ميگن بعضي ...

درسای عملی واجبه که سر کلاس یا لب باشی. نمیتونی غیبت کنی. و اینکه حضور غیاب اصولا ربط داره به دانشگاه. اگه تعداد دانشجوها کم باشه معمولا رو حضور غیاب حساسن. اگه زیاد باشه خیلی سخت گیری نمیکنن

یک فمنیست رادیکال ، معتقد به فرگشت، اگزیستانسیالیست و همزمان آنارشیست....پس اگه جوابی میدم که به مذاقت خوش نمیاد شاید دلیلش اینه که کارکرد مغز من و تو کاملا با هم متفاوته🤔🤔🤔               #weed
شما كدوم دانشگاه خوندي؟؟؟ اينكه سه غيبت حذف ميكنن چي

شیراز. میگم که بستگی به کلاسش داره. شما مثلا دروس عملی حتی یه غیبت هم نباید داشته باشی‌ ولی دروس عمومی ای مثل اندیشه و اینا غیبت همون ۳تاس. دروس اختصاصی هم برمیگرده به آموزش دانشگاه

1387
شیراز. میگم که بستگی به کلاسش داره. شما مثلا دروس عملی حتی یه غیبت هم نباید داشته باشی‌ ولی دروس عمو ...

اهااان مرسي

شما استاجري يا اينترن؟

همسرم الان دارن واسه دستياري اسفند ميخونن

منم واسه كنكور٩٩

معمولا شما چند روز در هفته رو تا عصر ميموندي

تقریبا هر روز آزمایشگاه داشتیم. بسته به برنامه بود که تا چه ساعتی باشیم. ولی خب رشته های علوم پزشکی شیفت و کشیک دارن. دوره تئوریش رو بگذرونید بعدش باید تایم طولانی بسمارستان باشید

اهااان مرسي شما استاجري يا اينترن؟ همسرم الان دارن واسه دستياري اسفند ميخونن منم واسه كنكور٩٩

اینترن هستم. به سلامتی

موفق باشي عزيزم كل اينترني همسر من كه به فروشه كشيك گذشت😂😂😂😂

🤣🤣👍🏻ممنون

1391