2410
2553
عنوان

من حس ششم قویه

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 154 پست
اگه بخوای تو کلینیک خصوصی انجام‌بدی فکر کنم بیشتر از ۲میلیون نشه ولی اگه تو بیمارستان دولتی انجام بد ...

حالا ی  چیز مطمعن لنجام.میدم.باورت میشه اگه ی چیز بگم نخندید.من فک نمیکردم ای یو ای برای تعیین جنسیته.فک میکردم واسه نازایی و ایناس.یا کاشت بچه.😩😶

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حالا ی  چیز مطمعن لنجام.میدم.باورت میشه اگه ی چیز بگم نخندید.من فک نمیکردم ای یو ای برای تعیین ...

اتفاقا درست فکر کردین برای درمان نازایی هست ولی تو این روش های نازایی تعیین جنسیت هم میکنن.

منتظر یه معجزه.👫
اره اگه یهوی نشم.جدی خواستم اقدام کنم ای یو ای میکنم.فک نکنم زیاد ب این چیزا باشه.مادرشوهر سابقم بچه ...

اینی که من میگم ۸۰٪رخ میده 

و حرف مادر بزرگمه ... برای هر عروسی که وارد خانواده میشه میگم بااین حساب بچش چی میشه و خب اگه با تنظیمات پیش نره همون میشه ... درمورد توام چه از الان به مادرت رفته باشی چه از اول ،بچه دومی ممکنه دخترباشه مخصوصا که میگی همتون جفت جفت یه مدل میارید 

پس برو زیر نظر باش که خیالتم راحت تر باشه

وچشمان تو💫همان کافه ی دنجی است🌸که قهوه هایش حرف ندارد...❤ 
2456
اتفاقا درست فکر کردین برای درمان نازایی هست ولی تو این روش های نازایی تعیین جنسیت هم میکنن.

واقعا.اخه من چون دنبالش نبودن تحقیق درست حسابی نکردم حتی بهش فکرم نکرده بودم.فک میکردم اخرین راه برای باردار شدنه.چون مشکل من تنبلی بود ک با قرص جواب میگرفتم.فقط از اینکه ناخاسته ی بار باردارشدم و سقط شد.میترسم دیگه نشم.چون ی بار برام فال گرفتن گفتن تو طالعت ی دخترو ی پسره.دیگه نبود.وهمین شد ی پسرو دختر یکی هم سقط شد.نمیدونم ولی کار خدا بی حکمت نیس

واقعا.اخه من چون دنبالش نبودن تحقیق درست حسابی نکردم حتی بهش فکرم نکرده بودم.فک میکردم اخرین راه برا ...

توکار خدا هیچ فال وطالعی درکار نیست اگه خدابخواد بازم میده.توامتحان کن اگه شد که عالی نشد هم لااقل پشیمون نمیشی که تلاش نکردی اینجوری میگی که تلاش کردم قسمتم نبود‌

منتظر یه معجزه.👫
اینی که من میگم ۸۰٪رخ میده  و حرف مادر بزرگمه ... برای هر عروسی که وارد خانواده میشه میگم باای ...

من جالب اینه ی داداشم ی جفت پسر داره ی داداشم ی جفت دختر.ی خواهرم 3تا داره 3تاش پسرگی خواهرم فقط دوتا اولی ک دنیا اومدن دختر بود سومی پسر.فقط منم ک باهمه متمایز بودم ی پسرو دختر اوردم پشت سر هم وگرنه اونا دوتا اولیاشون شبیه هم بودن.حالا ببینم بعدی چی میشه واسه من

2714
توکار خدا هیچ فال وطالعی درکار نیست اگه خدابخواد بازم میده.توامتحان کن اگه شد که عالی نشد هم لااقل پ ...

اخه شوهرم بدش نمیاد دوباره زود باردار بشم.ولی من چون دخترم کوچیکه هم شرایط خودمون روبراه نیس میخام بزارم یکی دوسال دیگه.ک با برنامه ریزی باشه.چون با برنامه ریزی ادم امادگی بیشتری برای پذیرفتن داره.من بچه دومم ک بچه اول شوهرم حساب میشه.واقعا خودم لمادگیش داشتم با تمام مشکلاتی ک داشتم و شوهرم امادگی بجه دارشدن نداشت وخیلی مشکلات برام پیش اوردولی چون خودم امادگیش داشتم و میخاستم خیلی بهتر باهمه چیز کنار میام.من راسش بچه اولم هیچوقت نمیخاسمش چون امادگیش نداشتم.😶

من جالب اینه ی داداشم ی جفت پسر داره ی داداشم ی جفت دختر.ی خواهرم 3تا داره 3تاش پسرگی خواهرم فقط دوت ...

انشالله که خدا بهت یه نی نی پسر خوشگل بده عزیزم

وچشمان تو💫همان کافه ی دنجی است🌸که قهوه هایش حرف ندارد...❤ 
انشالله که خدا بهت یه نی نی پسر خوشگل بده عزیزم

مرسی گلم.من یکی دیگه بیشتر نمیخام.میدونم دختر باشه همراز و هم دل دخترم میشه و واسه دختر هیچکس خواهر خوب نمیشه.ولی خب شوهرم هم پسر میخاد چون بازاریه میخاد دراینده کمکش باشه.اول سلامتی دوم سلامتی.سوم بنظر دوستان ای یو ای بهترین راهه واسه جنسیت.حالا بوقتش هرچ خدا بخاد .ممنون ک راهنمایی کردید من دیگه برم بخابم.فعلا..😊

2706