2703
2553
عنوان

من حس ششم قویه

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 154 پست
ببین عزیزم ژن رو داری از همسر فعلیت میگیری،پس از اینجا رو حساب کن..‌ تو یا به مادر خودت میری (ژن از ...

اخه مامانم دوتا اولی دختره.مادرشوهرم دوتا اولیش پسره.حالا یعنی ممکنه من دوباره پسردار بشم؟البته باید شوهرم فک کنم بره درمان واسه اقدام.اخه خیلی ضعیفه توانایی ج ن سی نداره.میل نداره خیرسرش😅😅😆

اخه مامانم دوتا اولی دختره.مادرشوهرم دوتا اولیش پسره.حالا یعنی ممکنه من دوباره پسردار بشم؟البته باید ...

عزیزم اگه تو خیلی دلت میخواد که از این شوهرت پسردار بشی بهترین راه اینکه بری یه بار ای یو ای کنی راحت باتعیین جنسیت خرج زیادی هم نداره وشوهرت وخودت میتونید بدون دارو راحت این کار رو انجام بدین.

منتظر یه معجزه.👫

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

باتوجه به تنبلی تخمدان بذار بچت ۲سال کاملش بشه ،که دیگه شیر نیاز نداشته باشه ،از بعدش شروع کن ... اگ ...

راسش خودم هم همین فک میکنم ک بزارم دخترم 2سالش بشه.حالا عجیب اینه ک دخترم تا دنیا اومد پری برای من منظم شد و انگتر مشکل تنبلیم حل شد با کمال تعجب دخترم 8ماهه بود ک تو بدترین شرایط ب طرز معجزه اسای فهمیدم باردارم.وخودم سقط کردم متاسفانه.من تو ماه شاید یکی دوبار رابطه داشتم.اصلا باورم نمیشد بدون جلوگیری باردارشم بعد اون تنطیم بهم خورد و باتاخیر میشدم

عزیزم اگه تو خیلی دلت میخواد که از این شوهرت پسردار بشی بهترین راه اینکه بری یه بار ای یو ای کنی راح ...

اصلا تا حالا ب ای یو ای فک نکرده بودم.اخه فوقش یکی دیگه بخام ترجیح میدم پسر باشه ک دهن شوهر هم ببندم.چون دیگه نوه در حال حاضز غیر از دخترم ندارن

2720
اخه مامانم دوتا اولی دختره.مادرشوهرم دوتا اولیش پسره.حالا یعنی ممکنه من دوباره پسردار بشم؟البته باید ...

پس حس ششم استارتر درست عمل کرده 😅تو به مادر خودت رفتیه،بچه دومی دختر و سومی پسر میشه به احتمال خیلی زیاد 

وچشمان تو💫همان کافه ی دنجی است🌸که قهوه هایش حرف ندارد...❤ 
اصلا تا حالا ب ای یو ای فک نکرده بودم.اخه فوقش یکی دیگه بخام ترجیح میدم پسر باشه ک دهن شوهر هم ببندم ...

من خیلی دوس دارم اولی دختر باشه 

ولی جفت مادرا اولی پسر بوده ،الانم بهم گفتن پسر میشه اولی ... خدایا بازم شکرت .... ولی آخه خیلی دختر دوس دارم ... 

اصلا تا حالا ب ای یو ای فک نکرده بودم.اخه فوقش یکی دیگه بخام ترجیح میدم پسر باشه ک دهن شوهر هم ببندم ...

اره این خیلی مطمئن هست .فقط باید به دکترت بگی که باتعیین جنسیت میخوای ای یوای بکنی.فکر کنم یه ماه قبل برا تنبلی بهت دارو بده واینجوری نیازی هم نیست طبع خودت وشوهرت رو تغییربدی راحت شوهرت یه نمونه اسپرم فقط میده بقیه ماجرا باخودته.که ان شالله باای یوای باردار میشی

منتظر یه معجزه.👫
پس حس ششم استارتر درست عمل کرده 😅تو به مادر خودت رفتیه،بچه دومی دختر و سومی پسر میشه به احتمال خیلی ...

مامانم دوتا دختر اورد بعد دوپسر و الا ماشاله خخ.من اولی پسر بود از همسر سابقم.دومی دختر شد.مال من بعدی سومی میشه معلوم نیس چی ب چیه.خخ.من اولین بچش هستم ک ی پسر و ی دختر تا حالا داشتم.هرکدوم.بچهای دیگش هرکدوم یا دختر دارن یا پسر.ا ونا ک دوتا دارن ی جنس هستن.فقط ی خواهرم ک 3تا داره دوتا اولی دخترشد مث مادرم تازه ی دختر هم قبل اینا سقط شد.سومی پسره.

2714
من خیلی دوس دارم اولی دختر باشه  ولی جفت مادرا اولی پسر بوده ،الانم بهم گفتن پسر میشه اولی ... ...

بچه اولتون هست.به نظرم برای بچه اول خدا هرچی داد .باید شکر کرد اگه دلت یه تنوع خواست مستونی برای دومی برنامه ریزی کنی که تعیین جنسیت کنی .

منتظر یه معجزه.👫
من خیلی دوس دارم اولی دختر باشه  ولی جفت مادرا اولی پسر بوده ،الانم بهم گفتن پسر میشه اولی ... ...

دختر خیلی شیرینی.من اولیم پسر بود اصلا هیچ نفهمیدم.ولی دومی ک دختره مادرشدن با این لمس کردم خیلی شیرین و تو دل برو هستم.دختر عشقه😍

اره این خیلی مطمئن هست .فقط باید به دکترت بگی که باتعیین جنسیت میخوای ای یوای بکنی.فکر کنم یه ماه قب ...

ان شاله.میترسم یهوی از دستمون در بره بشم.چون شوهرم جلوگیری نمیکنه.البته زیادم.گرم نیس ک فرجی شه خخخ.ولی انشاله خواستم جدی بزارم باردارشم.میگم ای یو ای بشم.هزینش چقده؟

مامانم دوتا دختر اورد بعد دوپسر و الا ماشاله خخ.من اولی پسر بود از همسر سابقم.دومی دختر شد.مال من بع ...

بچه اولت به مادر شوهر اولیت رفته بودی حتما اون اولین بچش پسربوده 

الان تو بااین همسرت اولین فرزندت دختر بوده که به مادر خودت رفتی ... به نظر منم اگه امکان بپذیره برو آی یو ای خیالتم راحت میشه

بچه اولتون هست.به نظرم برای بچه اول خدا هرچی داد .باید شکر کرد اگه دلت یه تنوع خواست مستونی برای دوم ...

الهی شکر ... هرچی باشه فقط سالم باشه ...‌ فقط ذوق دخملی رو بیشتر داشتم

بچه اولت به مادر شوهر اولیت رفته بودی حتما اون اولین بچش پسربوده  الان تو بااین همسرت اولین فر ...

اره اگه یهوی نشم.جدی خواستم اقدام کنم ای یو ای میکنم.فک نکنم زیاد ب این چیزا باشه.مادرشوهر سابقم بچه اولش اتفاقا دختر بود.از ژن شوهر سابقم بوده چون بچه دومش هم پسره.پس نمیشه با اطمینان گفت چی میشه.مال ما ک هرکس از هر دوتا جنسیت قروقاطی دارن😂

ان شاله.میترسم یهوی از دستمون در بره بشم.چون شوهرم جلوگیری نمیکنه.البته زیادم.گرم نیس ک فرجی شه خخخ. ...

اگه بخوای تو کلینیک خصوصی انجام‌بدی فکر کنم بیشتر از ۲میلیون نشه ولی اگه تو بیمارستان دولتی انجام بدی کمتر از ۱میلیون فقط فکرمیکنم تو بیمارستان دولتی تعیین جنسیت نداره.اگه توان مالی داری بهتره بری کلینیک خصوصی که بهتره

منتظر یه معجزه.👫
2706