2726
عنوان

من حس ششم قویه

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 154 پست
مصرف لبنیاتشو کمتر کن ،بیشتر سعی کن چیزای سبوس دار بخوره ،اگه اهل فلفل خوردنه خوبه .. و اقدامتو درست ...

دوتا اولی دختر سومی پسر.البته این بگم بچه اولم پسره ولی از همیر سابقم.از همسر فعلیم ی دختر دارم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

انشالله که نی نی دار میشی عزیزم  موج منفی برا خودت نفرست ،درضمن ،اگر بالای ۳۵سالی و مطمئنی قصد ...

32سالمه.دخترم 1سال 2ماهشه.نمیدونم کی اقدام کنم.الان حس میکنم زوده.بعد چون سر دخترم تنبلی تخمدان داشتم میترسم از جلوگیری .البته جلوگیری درست حسابی هم نداشتیم.البته رابطه هم زیاد نداریم.

2728
32سالمه.دخترم 1سال 2ماهشه.نمیدونم کی اقدام کنم.الان حس میکنم زوده.بعد چون سر دخترم تنبلی تخمدان داشت ...

ببین عزیزم ژن رو داری از همسر فعلیت میگیری،پس از اینجا رو حساب کن..‌ تو یا به مادر خودت میری (ژن از طرف خودت)یا به مادرشوهرت میری(ژن از طرف شوهرت)

اگه هردو اولی دختر داشتن پس هیچ ببین دومی هردو چی بوده ... اگه مامان تو اولیش دختره مادر اون اولیش پسر بوده پس تو روند مادر خودتو گرفتی و دومی هم پسره ... میگیری منظورمو؟؟؟ این از قدیم بوده 

من برا هرکی دودوتا چهارتا کردم درست بوده😅البته اینو از مادربزرگم یادگرفتم 

وچشمان تو💫همان کافه ی دنجی است🌸که قهوه هایش حرف ندارد...❤ 
32سالمه.دخترم 1سال 2ماهشه.نمیدونم کی اقدام کنم.الان حس میکنم زوده.بعد چون سر دخترم تنبلی تخمدان داشت ...

باتوجه به تنبلی تخمدان بذار بچت ۲سال کاملش بشه ،که دیگه شیر نیاز نداشته باشه ،از بعدش شروع کن ... اگر بحث تنبلی تخمدان نبود میشد از ۳۵ به بعد شروع کنی .. من یکی از عروسای فامیلمون تو ۴۰ سالگی اون یکی ام تو ۳۸ سالگی باردار شد اصلا نگران نباش 

وچشمان تو💫همان کافه ی دنجی است🌸که قهوه هایش حرف ندارد...❤ 
2706