2726
عنوان

من حس ششم قویه

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 154 پست
يه دختر باردار میشین ان شاالله جاریتون هم من نمیتونم مریضی ازش ببینم اما حالش خوبه ان شاالله که مشک ...

وای ی دختر دارم.یعنی دوباره ی دختر دیگه باردارمیشم؟جاریم سرطان داره یعنی خوب میشه،؟

وای ی دختر دارم.یعنی دوباره ی دختر دیگه باردارمیشم؟جاریم سرطان داره یعنی خوب میشه،؟

ان شاالله همینطور باشه چون من نمیتونم حس کنم مریضی رو 

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ان شاالله همینطور باشه چون من نمیتونم حس کنم مریضی رو 

حق دارید منکنه نتونید مریضی رو متوجه بشید.ولی مطمعن هستید باردار بشم دوباره دختر میشه.چون دلم میخاس دختر داریم بعدی پسر باشه.زمانش معلوم نیس کی باردارمیشم؟

حق دارید منکنه نتونید مریضی رو متوجه بشید.ولی مطمعن هستید باردار بشم دوباره دختر میشه.چون دلم میخاس ...

عزیزم اگه خیلی دوس داری پسر باشه موقع اقدام هم رژیم خاصشو هم زمان نزدیکی رو رعایت کنید،انشالله که پسردار میشی .. عروس خالم همینکارو کرد و الان یه پسر داره 

درحالیکه خانواده هاشون بیشتر دختر بدنیا اورده بودن

وچشمان تو💫همان کافه ی دنجی است🌸که قهوه هایش حرف ندارد...❤ 
2728
عزیزم اگه خیلی دوس داری پسر باشه موقع اقدام هم رژیم خاصشو هم زمان نزدیکی رو رعایت کنید،انشالله که پس ...

من از خودم مطمعنم اگه بخام میتونم گرمیجات بخورم از شوهرم مطمعن نیستم.اون طبع سردی داره ونمیتونه گرمی بخوره و نمیخوره.الانم اقدام نیستم.خودش دوس دازه ی دختر داریم ی پسر داشته باشه.ولی بعید میدونم با این طبعش و رعایت نکردنش پسردارشیم😶

من از خودم مطمعنم اگه بخام میتونم گرمیجات بخورم از شوهرم مطمعن نیستم.اون طبع سردی داره ونمیتونه گرمی ...

مصرف لبنیاتشو کمتر کن ،بیشتر سعی کن چیزای سبوس دار بخوره ،اگه اهل فلفل خوردنه خوبه .. و اقدامتو درست سر زمان مقرر تنظیم کن ... روز ۱۴ ... 

مامان جفتتون بچه اولی و دومیشون چی بوده؟

همش میترسم بعد دخترم دیگه بچه دارنشم.ی سقطم داشتم😶

انشالله که نی نی دار میشی عزیزم 

موج منفی برا خودت نفرست ،درضمن ،اگر بالای ۳۵سالی و مطمئنی قصد بارداری مجدد داری هرچه زودتر اقدام رو شروع کنی بهتره ... کلا زیاد فاصله انداختن احتمال بارداری هر خانم سالمی رو هم کم میکنه ... ولی یادت باشه ناامیدی از شیطانه 😉

عزیزم امیدوارم به سلامتی و دل خوش نی نی تو بدنیا بیاری

اگه حوصله داشتی بنظرت شوهرم تو کارش موفق میشه و به خواستمون میرسیم که بعدش بچه دارشیم

یکی از عزیزام بیماره خوب میشه؟

ببخشید سوالا زیاد شد🙏 جوابم ندادی فدای سرت

الهی مرا آن ده که آن به

شوهرم چندوقتهخ ب حساب یکی پول واریزمیکنه نمیدونم طرف کیه اس ام س هاشوچک کردم..

دوست دارم بدونم کیه؟زنه یا مرد؟وچرا اینکارو میکنه؟میشه لطف کنی جواب بدی دعات میکنم منم ودرخواست دوستی دادم

2706