2726
عنوان

من حس ششم قویه

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 154 پست
همونی ک تو ذهنمه

خیلی زود یه نفر رو میبینم که خوشحال اما خیلی ناراحته خوشحالیش از ذوق ناراحتیش هم ...

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

اسی مال همرو گفتی جز من، در مورد زندگیم بگو دیگه

میشه دعا کنید واسه مامان بابا شدن منو عشقم   مامانی بارها خوابتو دیدم، نکنه قهری که تو بیداری نمیای پیشم😢  ۷ سال انتظار بس نیست؟ مامان جان این انتظار پیرم کرد، حتی یواش یواش داره عشق بابایی رو نسبت به من میگیره، مامانی تو که دلت پاکه دعا کن، تو از خدا بخواه که زودتر بیای بغلم          

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم همه ی ماها تو دلمون چیزی هست که روزی ۱۰۰بتر بهش فکرمیکنیم و میگیم کاشکی جوابشو میدونستم .. حالا تو میگی میتونی از حست کمک بگیری،شاید من نتونم تموم چیزایی که الان شده مشکلم رو ازت بپرسم ،کوچیکترین سوال و بچگانه ترین سوال اومد تو ذهنم که خوشحال میشم جوابشو بهم بدی ..اگرم تونستی وفهمیدی تو دلم چی میگذره ممنون میشم بهم بگی حست درموردم چی میگه بهت...

وچشمان تو💫همان کافه ی دنجی است🌸که قهوه هایش حرف ندارد...❤ 
2728
اسی مال همرو گفتی جز من، در مورد زندگیم بگو دیگه

سختمه برای چندین نفر همزمان تمرکز کردن

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
سختمه برای چندین نفر همزمان تمرکز کردن

خب الان تمرکز کن

میشه دعا کنید واسه مامان بابا شدن منو عشقم   مامانی بارها خوابتو دیدم، نکنه قهری که تو بیداری نمیای پیشم😢  ۷ سال انتظار بس نیست؟ مامان جان این انتظار پیرم کرد، حتی یواش یواش داره عشق بابایی رو نسبت به من میگیره، مامانی تو که دلت پاکه دعا کن، تو از خدا بخواه که زودتر بیای بغلم          
عزیزم همه ی ماها تو دلمون چیزی هست که روزی ۱۰۰بتر بهش فکرمیکنیم و میگیم کاشکی جوابشو میدونستم .. حال ...

دست خودمنیست هرکس پیام بده حالت هاخودشون میان سمت از شما چیزی دریافت نکردم 

دست خودمنیست هرکس پیام بده حالت هاخودشون میان سمت از شما چیزی دریافت نکردم 

میشه درخواستم رو قبول کنی ؟ تو خصوصی کارتون دارم لطفا

وچشمان تو💫همان کافه ی دنجی است🌸که قهوه هایش حرف ندارد...❤ 

من دریام که میرم باید ی آفتابه آب با خودم ببرم

دوستان درخواست دوستی بدین تو خصوصی پیام بدین که کم کم برا همه جواب بدم فقط قبلش برا حاجت دلم صلوات بفرستین البته اگه دوست داشتین

استارتررر مال منو بگو تو خصوصی نرووو😑

يه دختر باردار میشین ان شاالله

جاریتون هم من نمیتونم مریضی ازش ببینم اما حالش خوبه ان شاالله که مشکلی نداشته باشه

2706