2410
2553
عنوان

من حس ششم قویه

| مشاهده متن کامل بحث + 1063 بازدید | 154 پست
به ما رسید آسمون تپید بخدا من میرم دریا ، دریا خشک میشه

کار شما رو فقط یه نفر میتونه جور کن یه مرد چارشونه موجوگندمی ادم ریاکاریه ولی برات جورنمیکنه

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

کار شما رو فقط یه نفر میتونه جور کن یه مرد چارشونه موجوگندمی ادم ریاکاریه ولی برات جورنمیکنه

اخرش جور نمیکنه بود یا جور میکنه؟میخوام بدونم اشتباه نوشتی یا درست؟!چون کاملا درست بود چیزی که گفتی

اخرش جور نمیکنه بود یا جور میکنه؟میخوام بدونم اشتباه نوشتی یا درست؟!چون کاملا درست بود چیزی که گفتی

میتونه جور کنه در توانش هس اما انجام نمیده تو رودربایسی هم هس که قول داده

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
2720
میتونه جور کنه در توانش هس اما انجام نمیده تو رودربایسی هم هس که قول داده

پشمام ریخت دختر عاشقت شدم رفتتت

واقعا ادم ریاکاریه ها،تا دلت بخواد

حالا بگو من خونم رو عوض میکنم یه خونه خوب بخرم؟البته اگه ok هستی بگو چون گفتی دیگه نمیخوای انجام بدی

2714
استارتر عاقبت کاری که میخوام انجام بدم رو میگی؟ ممنون

عاقبت هرکاری رو فقط خدا میدونه

پشمام ریخت دختر عاشقت شدم رفتتت واقعا ادم ریاکاریه ها،تا دلت بخواد حالا بگو من خونم رو عوض میکنم ی ...

خونه رو که عوض میکنیاما نه خیلی زود شوهرت قرارع ماشینش رو عوض کن؟

خونه رو که عوض میکنیاما نه خیلی زود شوهرت قرارع ماشینش رو عوض کن؟

دلش میخواد اما پولمون نمیرسه خونه رو تو الویت قرار دادیم 

دیگه چی راجع به من میاد تو ذهنت لطفا همشو بگو

2706