1874
2079
عنوان

من حس ششم قویه

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 154 پست
میتونه جور کنه در توانش هس اما انجام نمیده تو رودربایسی هم هس که قول داده

پشمام ریخت دختر عاشقت شدم رفتتت

واقعا ادم ریاکاریه ها،تا دلت بخواد

حالا بگو من خونم رو عوض میکنم یه خونه خوب بخرم؟البته اگه ok هستی بگو چون گفتی دیگه نمیخوای انجام بدی

https://www.instagram.com/sanjaghak_kidsshop/ لباس کودک سنجاقک

عاغااااا تورو جون عزیزت بگو بچه اول من جنسیتش چیه؟ چه شکلی میشه به من میره یا باباش ؟؟؟؟ خیلیییی درگیرشم🙈❤

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وچشمان تو💫همان کافه ی دنجی است🌸که قهوه هایش حرف ندارد...❤ خدایا شکرت بابت هدیه ی قشنگت ،صحیح و سالم بدستم برسونش❤😍🤲🌸

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

استارتر عاقبت کاری که میخوام انجام بدم رو میگی؟ ممنون

عاقبت هرکاری رو فقط خدا میدونه

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
2077
پشمام ریخت دختر عاشقت شدم رفتتت واقعا ادم ریاکاریه ها،تا دلت بخواد حالا بگو من خونم رو عوض میکنم ی ...

خونه رو که عوض میکنیاما نه خیلی زود شوهرت قرارع ماشینش رو عوض کن؟

لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
خونه رو که عوض میکنیاما نه خیلی زود شوهرت قرارع ماشینش رو عوض کن؟

دلش میخواد اما پولمون نمیرسه خونه رو تو الویت قرار دادیم 

دیگه چی راجع به من میاد تو ذهنت لطفا همشو بگو

https://www.instagram.com/sanjaghak_kidsshop/ لباس کودک سنجاقک
2032
اسی به منم بگو 

چی بگم؟؟

شما فقط میدونم از چیزی که هستین فرارین سعی کن برا خودت زندگی کن نه جلب رضایت دیگران

عزیزم لطفا برامنم بگو 😭

فقط 6 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وچشمان تو💫همان کافه ی دنجی است🌸که قهوه هایش حرف ندارد...❤ خدایا شکرت بابت هدیه ی قشنگت ،صحیح و سالم بدستم برسونش❤😍🤲🌸
چی بگم؟؟ شما فقط میدونم از چیزی که هستین فرارین سعی کن برا خودت زندگی کن نه جلب رضایت دیگران

عایا امسال نی نی دار میشم 😍

درست اسمم چنگیزه 😐 ولی خااانممممم😍😘😘😘
کار شما رو فقط یه نفر میتونه جور کن یه مرد چارشونه موجوگندمی ادم ریاکاریه ولی برات جورنمیکنه

تروخدا برا منم بگو 

من باردار ميشم ؟؟؟ شايد الان باشم چند روز ديگه ميرم ازمايش؟؟ 

2104
عایا امسال نی نی دار میشم 😍

منکه پیشگو نیستم فقط حال افراد رو میدونم

اما امسال خیلللی شادی حالا یا بخاطر بچه اس یا مادی