1351
1353
عنوان

من حس ششم قویه

| مشاهده متن کامل بحث + 937 بازدید | 151 پست
میتونه جور کنه در توانش هس اما انجام نمیده تو رودربایسی هم هس که قول داده

پشمام ریخت دختر عاشقت شدم رفتتت

واقعا ادم ریاکاریه ها،تا دلت بخواد

حالا بگو من خونم رو عوض میکنم یه خونه خوب بخرم؟البته اگه ok هستی بگو چون گفتی دیگه نمیخوای انجام بدی

این منم ….سرکش و رها،با نگاهی که گرچه مهربان است،اما،تا عمق هر وجودی را میبیند،تا آخرین نفس،میدوم …میروم …و نمیگذارم زخمهای تازیانه ای رامم کند …من فقط رام دستهای نوازشگری میشوم که نگاهم را میخواند،همان که پا به پای من تا آخر دنیا می آید❤️

توو این سایتایی که میشه خونه و ویلا آنلاین رزرو کرد برای مسافرت دنبال یه جای خوب و تمیز بودم

خیلیها رو گشتم آخر از جاجیگا گرفتم

پشتیبانیش خوب بود و ضمانت تحویل هم دارن

از اینجا یه سر بهش بزنین اگه می خواین مسافرت برید

استارتر عاقبت کاری که میخوام انجام بدم رو میگی؟ ممنون

عاقبت هرکاری رو فقط خدا میدونه

فقط 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
1350
پشمام ریخت دختر عاشقت شدم رفتتت واقعا ادم ریاکاریه ها،تا دلت بخواد حالا بگو من خونم رو عوض میکنم ی ...

خونه رو که عوض میکنیاما نه خیلی زود شوهرت قرارع ماشینش رو عوض کن؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لالا لالا گل ریحون دوتا فال و دوتا فنجون توی فنجون تو لیلی تو خط فال من مجنون لالا لالا گل خشخاش چه نازی داره تو چشماش پر از نقاشیه خوابت تو تنها فکر اونا باش لالا لالا گل پونه گل خوش رنگ بابونه دیگه هیچکس تو این دنیا سر قولش نمیمونه لالا لالا شبه دیره بببین ماهو داره میره هزارتا قصه هم گفتم چرا خوابت نمیگیره؟؟
خونه رو که عوض میکنیاما نه خیلی زود شوهرت قرارع ماشینش رو عوض کن؟

دلش میخواد اما پولمون نمیرسه خونه رو تو الویت قرار دادیم 

دیگه چی راجع به من میاد تو ذهنت لطفا همشو بگو

این منم ….سرکش و رها،با نگاهی که گرچه مهربان است،اما،تا عمق هر وجودی را میبیند،تا آخرین نفس،میدوم …میروم …و نمیگذارم زخمهای تازیانه ای رامم کند …من فقط رام دستهای نوازشگری میشوم که نگاهم را میخواند،همان که پا به پای من تا آخر دنیا می آید❤️
1348
اسی به منم بگو 

چی بگم؟؟

شما فقط میدونم از چیزی که هستین فرارین سعی کن برا خودت زندگی کن نه جلب رضایت دیگران

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چی بگم؟؟ شما فقط میدونم از چیزی که هستین فرارین سعی کن برا خودت زندگی کن نه جلب رضایت دیگران

عایا امسال نی نی دار میشم 😍

درست اسمم چنگیزه 😐 ولی خااانممممم😍😘😘😘
کار شما رو فقط یه نفر میتونه جور کن یه مرد چارشونه موجوگندمی ادم ریاکاریه ولی برات جورنمیکنه

تروخدا برا منم بگو 

من باردار ميشم ؟؟؟ شايد الان باشم چند روز ديگه ميرم ازمايش؟؟ 

1226
عایا امسال نی نی دار میشم 😍

منکه پیشگو نیستم فقط حال افراد رو میدونم

اما امسال خیلللی شادی حالا یا بخاطر بچه اس یا مادی 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1346