2726
من الان راضی به خرابی بودم ؟ شما کلا منظور منو متوجه نمیشی عیبی نداره با اعتقادات خودت زندگی کن با ه ...

بذار هر کسی با نظر مخالف دلش میشکنه 

بشکنه 

چون بنظر من این دل شکستن نیس

بلکه متوجه میشه

همه به اون موضوع یکسان فکر نمیکنن

شما هم روی روحیه حساست کار کن

این طوری مرتب و هر لحظه دلت میشکنه 

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

عزیزم، به نظر من شما باید در ابتدا خودت را به خانواده ی ایشون ثابت کنی، سپس در موردطلاقت به خانواده اشان بگویید.خانواده ی آنها باید به شایستگی شما از نظر شخصیت و تحصیلات و خانواده و موقعیت اجتماعی باور داشته باشند تا امکان مخالفتشان کمتر بشه. بهتره که این موضوع از طرف یکی از اقوامشان که به این مسئله حساس نیستن مطرح بشه و بعد از ثبت ازدواج دوم در شناسنامه ، میشه ازدواج اول رو از شناسنامه پاک کرد. با ارزوی سعادتمندی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من  چادری ام 😂 ولی اگه کاری غیر خواست خدا انجام بدم حداقل قبول دارم کارم اشتباهه و نمیام بگم ن ...

اصلا بحث درست یا غلط نیس

خیلی کارها درسته ولی ما مجبور به انجامش نیستیم

منم نظرمو گفتم 

و کفتم اصلا نمیپسندم

شما برای برادرت میپسندی؟؟؟

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
نظر مخالف داریم تا نظر مخالف،این جا ب شرلیط استارتر برمیگرده ،این نه اعتقادی نه دینیه نه سیاسی ن فره ...

عزیزم کسی میاد اینجا تاپیک میزنه

اگه فقط برا تایییید می زنه باید قبل تاپیک بنویسه

حالا که نیستی 

جای خودت باس

2728
اصلا بحث درست یا غلط نیس خیلی کارها درسته ولی ما مجبور به انجامش نیستیم منم نظرمو گفتم  و کف ...

اگه عاشق هم باشن چرا که نه ... اصلا به من ربطی نداره خود برادرم تصمیم میگیره در مورد زندگیش ... ولی اگه ازم نظر خواست و مطمان بودم دختره میتونی برادرمو خشبخت کنه نظرم مثبت بود 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
آره راست میگین. اما من خودمو هم میشناسم، اگه دروغ بگم همه ش استرس واضطراب میگیرم و تمام اوقات با اون ...

بنظر آدم منطقی هستی

امیدوارم تصمیم عاقلانه ای بگیری و خوشبختی رو تجربه کنی

عزیزم کسی میاد اینجا تاپیک میزنه اگه فقط برا تایییید می زنه باید قبل تاپیک بنویسه حالا که نیستی&nb ...

الان تو خ.دتم نظرمخالف رو تحمل نکردی 😊

جوش اوردی

پس نگو باید کسی تایپک میزنه نظرمخالفو بپذیره

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

[QUOTE=93813945]اگه عاشق هم باشن چرا که نه ... اصلا به من ربطی نداره خود برادرم تصمیم میگیره در مورد زندگیش ... ولی ...[/QUOTE

حالا اگه دختر نبود چی؟؟؟

بعد از چند سال زندگی مشترک و دختر بودن؟؟

الان تو خ.دتم نظرمخالف رو تحمل نکردی 😊 جوش اوردی پس نگو باید کسی تایپک میزنه نظرمخالفو بپذیره

چرا جوش کنم

خخخ

نظرمو گفتم

اگه عاشق هم باشن چرا که نه ... اصلا به من ربطی نداره خود برادرم تصمیم میگیره در مورد زندگیش ... ولی ...

انشالله همچین موردی برای برادرتون پیدا بسه و خوشبختش کنه

شما هم امتحانتون رو پس بدی با اوکی دادنت

🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

چرا جوش کنم خخخ نظرمو گفتم

نظر همراه با جوش بود معلوم بود😊

ب هرحال موفق باشی

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
بذار هر کسی با نظر مخالف دلش میشکنه  بشکنه  چون بنظر من این دل شکستن نیس بلکه متوجه میش ...

ببخشیدا   ....نزنی یه وقت ..... شما نسبتی با اون خانم جلسه ای داری که میگه دیر اومدی نخواه زود برو؟؟؟؟؟؟لحنت یه جوریه انگار من باهات بد حرف زدم یا توهین کردم .این چه مدل بحث کردنه ؟ شما برای برادرت دختر افتاب مهتاب ندیده بگیر کسی نگفت چرا مخالفی نظرت محترمه .طرز بیانت بده

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
[QUOTE=93813945]اگه عاشق هم باشن چرا که نه ... اصلا به من ربطی نداره خود برادرم تصمیم میگیره در مورد ...

😂😂 عزیزم نمیدونم مگه چه فرقی داره ؟ مگه هدف از ازواج چیزی جز خوشبختی و ارامشه ؟ اگه قرار باشه این خانم این ارامش و شادی رو به داداشم بده  دیگه چه فرقی داره چه مدت توی زندگی قبلیش بوده ؟ در مورد دختر بودن خانم هم خود برادرم نظرش مهمه چون من این چیزا برام مهم نیست و خودش میدونه ... 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

اینا همش به فرهنگ و دید خانوادگی برمیگرده

به اینکه آیا قبول دارن زندگی شخصی و زناشویی اون پسر بخودش ربط داره (اینکه یک خانم مطلقه هست وباکره نیست فقط و فقط به همسرش ربط داره نه خانواده 

چون قراره همسرش باهاش رابطه ج ن س ی برقرار کنه ) چیزی که به خانواده ها ربط داره پاک زندگی کردن اون دختر و اخلاقیات و تحقیقات خانوادگی و...

واینم چیزی هست که چه واسه یه دختر مجرد چه مطلقه

خانواده باید تحقیق  کنه و اطمینان بده که مورد مناسبی هست و رضایت بده

ولی متاسفانه بعضی خانواده ها به شخصی ترین مسایل پسرشون هم کار دارن به مسایل اتاق خواب و....

که اگه اینجور باشن اذیت میشید

2706