2737
2734
ما دو مورد داشتیم هر دو پسر به خانواده شون نگفتن دختر قبلا متاهل بودن.

پس شما ازکجا فهمیدین😀

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اینا ک میگن ب خانوادش نگه کاملا مخالفم  از اول با دروغ شروع بشه چه زندگی بشه دیگ  در صمن ...

شرمنده من بجای ریپلای اسی پیام شمارو ریپلای کردم

🌺برای سلامتی وظهور آقا امام زمان عج صلوات🌺خدایا از اون شادیا که ناخودآگاه آدمو به سجده میندازه به همه‌مون بده. 😊💚  صد سال دیگه من،تو،او.... هیچ کدوم نیستیم،باورت میشه؟....کاش مهربون باشیم💔❤‏چقدر قشنگه این دعا که میگه:وَلا تُعَنِّنی بِطَلَبِ ما لَم تُقَدَّرلی فیهِ رِزقاً[خدای خوبم در جستجویی انچه برایم مقدر نکرده ای، خسته ام نکن]🙌💙🙏استادی می‌گفت:اگر تو کسی را ملاقات کنی و قلبت بکوبد، دستانت بلرزد و زانویت سست شود، این عشق نیست! وقتی تو محبوبت را می‌بینی آرام می‌شوی. نه دلهره‌ای، نه تلاطمی...💗💓💚😊
2728
من نمیگم چه گناهی کرده  کرده یا نکرده من دوست ندارم و‌تا جاییی که بتونم نمیزارم احساس میکنم ...

یه لحظه فقط یه لحظه تصور کن ازدواج کنی خدایی نکرده کارت به جدایی بکشه مقصر هم تو نباشی و طلاق بگیری بعد تصادفا عاشق یه پسر مجرد بشی .میتونی باهاش کنار بیای که به خاطر گناه نکرده از طرف خانواده عشقت مورد قبول واقع نشی؟

بین جمعی که نشستند قضاوت بکنند ؛ کاش میشد که کمی هم به خدا جا برسد...
من نمیگم چه گناهی کرده  کرده یا نکرده من دوست ندارم و‌تا جاییی که بتونم نمیزارم احساس میکنم ...

مثال هایی که زدی هیچ ربطی به مورد استاتر نداشت عزیزم ... استاتر همسن اون اقاست و اقا چن ماه بزرگتره فقط یه ازدواج نا موفق داشته ... چه قبحی ؟ حالا اگه مثلا برادرت طلاق بگیره بره دختر مجرد بگیره بازم قبح چیزی شکسته میشه ؟

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
2738
یکی از اقوام ما مثل شما بود به خانواده شوهرش نگفت،چون شوهرش گفته بود اگه بدونن نمیذارن ازدواج کنیم ب ...

چ جالب،

واقعا خیلی زشته که آدمایی مثل مارو با کسی که خیانت میکنه مقایسه میکنین.

چی میگی برا خودت

مقایسه نکردم

گفتم دوست هر چیزی آداب خودش رو داشته باشه

این مورد هم اصلا تو کتم نمیره

چند مورد هم دیدم که یا پسره بعدا به زنه سرموفت زده

یا خانواده تا آخر عذابش دادن

اخه چرا آدم کاری کنه باعث ناراحتی ابن همه آدم و خودش بسه

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️

نمیشه نگی.مزمئن باش میفهمن بعد و ممکنه پسرشو وادار ب جدایی کنن

مرد هر چقدم بخاد دور بشه بالاخره مادرشو نمیتونه ول کنه.مطمئن باش.باس مادرشو راضی کنید

من مث شوهرم ندیدم.چهار سال با مامان و باباش قهر کرد و اصلا نمبرفت ببینتشون.اما اشتی شون دادیم.الان هر کار داشت باشن رو سر میذاره و منم خوشحالم

مرسی بابت حرفات.چون حرفهای من بودن

خواهش میکنم عزیزم 

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 
مثال هایی که زدی هیچ ربطی به مورد استاتر نداشت عزیزم ... استاتر همسن اون اقاست و اقا چن ماه بزرگتره ...

منم به استارتر ربطی ندادم

بله شکسته میشه

طلاق داده باید طلاق گرفته بکیره

نظر منه

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2706