2733
2739

سلام عزیزان. من نهال هستم و ۳۲ سالمه. حدود ۱۲ سال پیش یک بار ازدواج کردم و بعد از ده سال جدا شدم( یعنی دو سال پیش). بعد از یکی دو ماه یه آقا پسری که هم سن خودمه بهم پیشنهاد آشنایی داد. ایشون نمیدونست که من مطلقه هستم. من پیشنهاد ایشونو رد کردم ، چون آمادگی نداشتم. بعد از حدود ۱۰ ماه مداومت ایشون من باهاش قرار گذاشتم و در همون قرار اول واقعیتو بهش گفتم. ایشون کمی شوکه شد ولی بعد گفت که این موضوع باعث نشده که منصرف بشه چون دوسم داره و مایل به شناخت بیشتره. 

الان بعد از حدود یک سال رابطه ی ما جدی شده و منم ایشونو خیلی دوس دارم. صحبت از آینده ی مشترک و حتی بچه شده. 

مشکلی که وجود داره و ایشون هم حرفشو یک بار مختصر گفت اینه که خانواده ش سنتی هستن و اصلا موافق نخواهند بود که پسرشون با زنی که ۱۰ سال تو زندگی مشترک بوده ازدواج کنه. 

خیلی فکرم درگیره، لطفا کمکم کنید.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ميگن كبوتر با كبوتر باز با باز...عزيزم ميشه ازدواج كرده ولي سخته شايد بعدا مشكلات و سركوفت زياد بخوري ولي امكانشم هس ادماي باشخصيتي باشن و دركشون بالا باشه فقط ب شعور و درك اونا ربط داره ك طرز فكرشون چجوريه

شايد بهترين نباشم..ولي حداقل خودمم🤗
2738

دوست من با یه پسر پنج ساله شوهرش فوت شد با پس. یکی ار اقوامشون ازدواج کرد.تازه پسره تک پسر بود و ۶ سال جونتر از زنه . 

خانواده پسده طردش کردن. ولی پسر پافشاری کرد و با دوستم ازدواج کرد .الانم دوتا بچه دارن و خیلی خوشبختن 

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار

عزیزم

انشالله خوشبخت بسی

اما منم اگه برادرم بخواد این طوری ازدواج کنه موافق نیستم

دوستم ندارم روشن فکر باشم شماها باشید😀

خدایا منو تو حسرت گرفتن این حاجت پیر نکن!!به کرمت به من ببخش(ای بازگرداننده هر آنچه از دست رفته)میشه برام یه صلوات بفرستی❤️❤️
2706