2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
با احترام برخورد کن از صدتا فحش بدتره 

اره تا الان همین کارو کردم 

یه بار که مامانمم نشسته بود صدام زد و  یه موضوع مسخره کشید وسط و با لحن خیلی بدی که با هیچ کس اینطور صحبت نمیکنه شاید با بچه ها اینطوری صحبت کنه که اونم ندیدم،با حالت بازخواست بهام صحبت کرد هیچی نگفتم فقط یه لبخند تلخ زدم فک کنم خودشم فهمید 

ادم مهربونیه اما زیر زیرکی ابرو ادمو میبره 

همسرم برام از یه سایتی یه لباس سفارش داده به مادرش گفت حواسش باشه میارن دم خونه چون من با متدرشوهرم زندگی میکنم و شوهرم یه شهر دیگه سر کاره به لحن نیمچه شوخی که بیشتر جدی بود گفت اگر چیزی برا من سفارش دادی من تحویل میگیرم!!!

2738
چایی بازعفرون ونبات بخورم خوب میشم

آره عزیزم اونم خوبه. کلا درد اول پریودی خیلی بده چون هنوز راه قاعدگی باز نشده. همین که خونریزی شروع بشه دیگه با چای دارچین و گل گاوزبان و اینها میشه دردو کم کرد. اولش یکم سخته. اگه خیلی دردت زیاد شد ی ژلوفن بخور

بگو چه زشتی اخه

با خجالت ببخشید

من یه بار با دوستم قرار بود تا صبح بشینیم باهم چرت و پرت بگیم باهم تنها بودیم وسطش گرفت خوابید منم حرصم گرفت از گوشی دوستم عکس ناجور فرستادم واسه دوست پسرش بعدشم چت کردیمو حرفای ...

کار به جاهای باریک داشت کشیده میشد خیلیم از طرف دوستم تحریکش کردم تا یه مدت میومد میگفت وای نمیدونم این از کجا مسایل خصوصی منو میدونه تا بعد که بهم زدن بهش گفتم تا ۱ماه میخواست تلافی کنه ولی مجبور شدم یکم سربسته تعریف کنم خودتون بفهمین دیگه

2706