2703
2553
عنوان

چطوري بعد زايمان تنهايي از پس كاراي خودم و بچه بربيام؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2228 بازدید | 24 پست

پیج مشاوره و متنای باحال زناشویی و مادرشوهر

https://instagram.com/khane.sabzz

همسرمهربونم💏چهل سال بعدجلوی آینه موهایم را شانه کنم..👵روسری آبی ام را بپوشم وآرام آرام بروم توی آشپزخانه..نگاهت کنم و بگویم :دیدی گفتم میان ..لبخند بزنی☺بگویی : چقدر قشنگ شدی😍یاد وقت هایی بیفتم که جوان بودم.👩ناراحت شوم که پیر شده ام 👵..زشت شده ام ..و تو باز بگویی با موهای سفید بیشتر دوستت دارم👵و من مثل بیست سالگی هایم ذوق کنم😍سر بزنم به قیمه ای که برای بچه هایمان پخته ام ..🍲بعد تو از نوه ی آخرمان بگویی.بگویی این فسقلی عجیب شبیه تو شده..من برایت چای بریزم.☕بچه هایمان بیایند.مدام بگویم :قند نخور آقا.چایی داغ نخور .. بذار سرد شه..تو لبخند بزنی☺من مثل چهل سال پیش شوم و جلوی بچه هایمان سرم را روی شانه ات بگذارم ..💑نوه هایمان را بغل کنیم .👶دخترهایمان سالاد درست کنند و غذا بیاورند ..پسرها سفره بیاورند و بشقاب بچینند..پسر اولمان بگوید :هیچی دستپخت تو نمی شه مامان..عروسمان خودش را برایش لوس کند و بگوید:پس دستپخت من چی ؟!پسرمان نازش را بکشد😍ما از حال خوششان ذوق کنیم ..زیر گوشت بگویم : مرد زندگی بودن را از خودت یاد گرفته.❤باز هم نگاه های مهربانت.👀و باز هم درد زانوهایم یادم برود ..بچه ها بروند خانه هایشان ..ومن از خوشحالی ده بار بمیرم که چهل سال است تو را دارم ..💏

دوستم بذار بچه ات به دنیا بیاد بعد با توجه به خلق و خوی بچه راحت تر میشه برنامه ریزی کنی یا ما نظر بدیم

ولی اصلا سخت نیست نترس من خودم تک و تنها و بدون هیچ کمکی بچه هامو بزرگ کردم،خدا خودش کمک میکنه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من کمکی داشتم اما چون زایمانم دیر شد فقط هفته ی اول رو پیشم بودن

خودم همه کاراش رو میکردم

شرط اول اینه که اصلا ترسو نباشی و بدونی که بچه خیلی قویتر از اونیه که ما فکرش رو میکنیم

من حتی وقتی شوهرم نبود و خرابکاری میکرد میبردمش روشویی میشستمش. کوچولو بود هنو

حموم هم فقط بار اول مامانم و مادرشوهرم بردن بعدش خودم و شوهرم میبردیمش

بمطرم لازم به پرستار نیست اگر طبیعی زایمان کنی

بچه اوایلش که بیشترش خوابن

زادگاه شعرهای من ♡قلب♡ من است...

من سزارين بودم و از فرداي روزي كه از بيمارستان برگشتم تمام كارهاي بچه رو خودم انجام ميدادم

استارتر تو بيمارستان همسرت به يكي دوتا از بهيارا يه پولي هديه بده حسابي هوات رو داشته باشن و كمكت كنن

2456
بايد حسابي يخچال رو پر و اماده كني از دو هفته قبل چند جور خورش و كباب و كتلت فريز كن به همسرت كته ...

عالی بود

اسکرین گرفتم نیاز میشه

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.
شما زایمانت طبیعی بود؟سزارین باشی سخته ادم‌نمیتونه بشینه روزای اول

نه سزارین بودم خیلیم داغون بودم تا ۲ روز سر بودم دیسک گردن کمر همه چیییییییی یعنی نابود شدما تازه استراحتم نکردم بچم زردی داشت همش تو این دکتر تو اون بیماررستان ولی خب خدایی شوهرم خیلی خیلی کمک میکنه بهم چ تو بارداری ک بدبخت حتی ظرفارم میشست دیگه چ بعد دنیا اومدن بچه الان بچم ۴ ماهشه شوهرم از سرکار میاد نگهش میداره تا من شام درست کنم پنجشنبه جمعه هم ک خونس دوتایی کارای خونرو میکنیم تمیز میکنیم اخه بچم اگه منو نبینه همش گریه میکنه جراتم ندارم تو بغل بگیرمش برم تو اشپزخونه

اگه کسی با اومدن یه بهمنی ذوق مرگ نشه😊مطمئن باش بعد رفتنش دق مرگ میشه🤪
2714