1147
1273

سلام

من تنهام و كسي رو ندارم بعد زايمان كمكم كنه،شما پيشنهادي داريد براي مديريت اين قضيه؟سه ماه ديگه زايمانمه

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291

اگه طبیعی باشه، زود خوب میشی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدای مهربونم خودت مواظب هدیه با ارزشی که تو دلم گذاشتی باش ..خدای بخشنده ی من ،حس شیرین مادر بودن رو به همه زنان منتظر جهان بچشان ..آمین

خیلی سخته به قزآن من باخانواده شوهرم بودم یکی نبود یه لیوان آب دستم بده تازه توقع جنگ و دعوا که چرا بلند نمیشم کار خونه رو انجام بدم اینقدر اوضاعم خراب بود که شوهرم از سرکار می آمد برام غذا درست میکرد باهام تا صلح بچه ها رو نگه میداشت هیچی کی هم عین خیالش نبود 

1323
من فقط پنج روز کمک داشتم بعدش راه می افتی  پرستار بگیر

به راحتی منم تنها بودم فقط همسرم کنارم بود ولی خودم بچمو حموم میبردم جاشو عوض میکردم بعدم همچین ک بذارنش تو بغلت حس مادریت گل میکنه دیگه دلت نمیخواد اصن بدیش دست کسی خیلی شیرینه

بايد حسابي يخچال رو پر و اماده كني

از دو هفته قبل چند جور خورش و كباب و كتلت فريز كن

به همسرت كته پختن رو ياد بده

پياز داغ فريز كن

جوجه اماده كياب شدن فريز كن

ماهيچه فريز كن كه بعد زايمان واسه خودت بار بزاري

چند مدل شيرني بخر كه تو خونه باشه بعد زايمان لازم ميشه

شربت و تخم شربتي تو خونه داشته باش

زيره سبز و رازيانه از عطاري بخر بعد زايمان جوشونده اش رو بخوري واسه شير دهي و نفخ عاليه

از همسرت بايد كمك بگيري تو عوض كردن بچه و خوابوندنش

نگران نباش

خدا كمكت ميكنه

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 

بچه ها پرستار خیلی خوب هم نیستا

تا واقعا واقعا واقعا مجبور نشدید دور پرستار را خط بکشید به هزار و یک دل،مثلا خیلی راحت به تمام برنامه ی زندگیتون رفت و امدهاتون وسایلتون داشته ها و نداشته هاتون پی میبره

1308

دوستم بذار بچه ات به دنیا بیاد بعد با توجه به خلق و خوی بچه راحت تر میشه برنامه ریزی کنی یا ما نظر بدیم

ولی اصلا سخت نیست نترس من خودم تک و تنها و بدون هیچ کمکی بچه هامو بزرگ کردم،خدا خودش کمک میکنه

من کمکی داشتم اما چون زایمانم دیر شد فقط هفته ی اول رو پیشم بودن

خودم همه کاراش رو میکردم

شرط اول اینه که اصلا ترسو نباشی و بدونی که بچه خیلی قویتر از اونیه که ما فکرش رو میکنیم

من حتی وقتی شوهرم نبود و خرابکاری میکرد میبردمش روشویی میشستمش. کوچولو بود هنو

حموم هم فقط بار اول مامانم و مادرشوهرم بردن بعدش خودم و شوهرم میبردیمش

بمطرم لازم به پرستار نیست اگر طبیعی زایمان کنی

بچه اوایلش که بیشترش خوابن

از این پس، مخاطب خاص شعرهای من هستی، دخترک ماه روی من . کاربر قدیمیم اما اطلاعاتم رو فراموش کردم و مدتی خواننده ی خاموش بودم...

من سزارين بودم و از فرداي روزي كه از بيمارستان برگشتم تمام كارهاي بچه رو خودم انجام ميدادم

استارتر تو بيمارستان همسرت به يكي دوتا از بهيارا يه پولي هديه بده حسابي هوات رو داشته باشن و كمكت كنن

مامالي همون مامان الي هست به زبون دخترم❤️ 
1331