2726
عنوان

تو هفته ی ۱۵ ام کورتاژ کنم یا تو خونه با قرص سقط کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6018 بازدید | 79 پست

15هفته رواول بایدبندازی اگه بقایاداشت کورتاژ میکنن

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اول باید بری نامه از پزشکی قانونی بگیری زودتر برو دنبالش چون دیر بشه میشه قتل عمد مجازات داره 

منم این روزا رو تجربه کردم خیلی سخته خدا بهت آرامش بده

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند.......ان شاالله یه روزی دامن همه ی زنان سرزمینم سبز از وجود فرزند بشه و طعم مادربودن رو بچشن آمین...برای سلامتی دوقلوهام یه صلوات لطفا....
2728

من ۲۴ هفته با دارو تو بیمارستان زایمان کردم ولی بقایا مونده بود و هفته بعدش کورتاژ کردم.

لا تَقْنَطُوا مِنْ رَحْمَةِ الله.خدایا کمکم کن نمیدونم چی قراره سرم بیاد.خودت گفتی نا امید نباشم از رحمتت پس امیدوارم. مسیر خیلی سختی رو در پیش دارم.یا زینب.دلم گرم است ،می دانمخدای من ، خدایی خوب می داندو می داند که سائل را نباید دست خالی راند.دو سال بعد:دوستهای خوبم خدا جواب سختی های من رو به بهترین شکل داد. از رحمت خدا نا امید نشید. 

سندرومه دانه بچت ؟؟الهی خدا بهت صبر بده خیلی سخته عزیزم من خودم ماماهستم شما اصلا نمیتونین تو خونه چون جنین زنده دفع میشه باید نامه از پزشک زنان و ازمایشتون ببرین پزشکی قانونی اونجا نامه و مجوز میگیرین ومیرین بیمارستان با امپول فشار زایمان میکنین خدابهت صبر بده قلبم اتیش گرفت هرچند زیاد دیدم ولی خیلی سخته متاسفممممم😭😭😭😭

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
اگر مشکلی نداره توروخدا اینکارو نکن و اگر مشکل داشته باشه خود دکتر واست سقط میکنه نیازی به سقط خودسر ...

اگر مشکلی نداشت دیوانه نبودم  ک اینکارو کنم ... من همین جوری حالم خرابه تروخدا اینجوری حرف نزنید

شماهم بارداری عزیزم؟

بله عزیزم ..

خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید
اگر مشکلی نداشت دیوانه نبودم  ک اینکارو کنم ... من همین جوری حالم خرابه تروخدا اینجوری حرف نزنی ...

عزیزم من چیز خاصی نگفتم آخه بعضی ها بخاطر ترس از شرایط و یه سری مشکلات چنین تصمیم هایی رو میگیرن.ولی بازم اگر که ناراحت شدی عذر میخوام

سندرومه دانه بچت ؟؟الهی خدا بهت صبر بده خیلی سخته عزیزم من خودم ماماهستم شما اصلا نمیتونین تو خونه چ ...

نه یه سندرومه دگ اس... خب به نظرتون تو خونه قرص بخورم بعد ک ب خونریزی افتادم برم بیمارستان اگر نیوفتاد؟ 

2706