1147
1292

جنینم مشکل داره باید سقطش کنم... از کورتاژ دوست ندارم بکنم چون میترسم برای رحمم مشکلی پیش بیاد . از طرفی هم نگرانم ک تو خونه بچه نیاد بیرون... چیکار کنم به نظرتون؟

قرص بگیر . دستگاهشم بگیر با دست فایده نداره داخل نمیره خب. دستگاهش ۴۰تومنه فکر کنم 

خداسلام.. خدا مرسی.... خدا زود زود ب همه مامانای منتظر نی‌نی بده... امضا مامان ۴قلوها (دوست دارم ۴قلو ، امیدوارم خداجونم بهم بده ) مامان ۳قلوهای سابق بودم... داستان زندگیم و تاپیک نوشتم... 

باید برین بیمارستان با دارو سقط کنین

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا پسر کوچولوم هدیه خودت بود ک ب خیلی زود بعد ازدواجم امد و شوکه کرد مارو . خدایا  سالم ب دستم برسونش مامان فدای قدمات بشه عشقم ک زندگیمو قشنگ کردی برای ارامش زندگیم و سلامتی پسرم  دعا کنید

با چیکادو  بهترین هدیه را برای عزیزان خود ساده ، سریع و هوشمندانه انتخاب 

و در قرعه کشی های دوره ای چیکادو شرکت کنید.

1291

بروبیمارستان سقط کن . لزوما کار به کورتاژ نمیکشه خواهر من 15 هفته بود تو بیمارستان قرص استفاده کرد سقط شد کورتاژم نکرد

یک توصیه به دوستان پلی کیستیکی منتظر دارم حتما حتما شوهراتون مرکز ناباروری آزمایش بدن تا اگه خدایی نکرده مشکل دارن مشخص بشه . آزمایشگاهای بیرون خیلی دقیق نیست و ممکنه فقط خودتون تحت درمان قرار بگیرید . من سه سال به همین دلیل منتظر بودم در صورتیکه مشکل اصلی شوهرم بود و پلی کیستیک خفیف داشتم . انتظار سخته طولانی ترش نکنید 

عزیزم تو خونه باید دارو بخوری اگه دکتر تجویز میکنه که هیچ اگر نه خودت نگیر چون عواقب داره

مامان من سقط توی خونه داشت بقایای جنین مونده بود توی رحمش اخرشم مجبور شد کورتاژ کنه بعدشم داداشم به دنیا اومد

روزای سختی هست ولی محکم باش اینده روشنه

دخترم،‌ رها ...
1323

باید بری پزشکی قانونی اونجا طبیعی زایمان میکنی

یکی از اشناهای ما هفته 13بود چند وقت پیش اینجوری شد البته اون جنینش مرده بود

فقط 11 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا مراقب نی نی تو دلم باش

وایی ۱۵ زیاده خونریزیت شدید میشه خطرناکه برات برو بیمارستان 

متاسف شدم عزیزم😞😞😞😞

یعسوب الدین، امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام: پس از من زمانی بر شما خواهد آمد که در آن زمان چیزی پنهان‌تر از #حق و آشکارتر از باطل نیست و چیزی زیادتر از #دروغ_بستن بر خداوند بلندمرتبه و رسولش وجود ندارد...       "اَلحَمدُلله الَّذی جَعَل اَعدائَنامِنَ الحُمَقاء" صحیفه‌ی سجادیه        شیعه‌ی حیدری‌ام الحمدالله😍

برو بیمارستان تویه شب همه چیو انجام میدن تموم میشه تو خونه ممکنه بقایا بمونه بازم باید کورتاژکنی

کورتاژ که بیهوش میکنن هیچی نمیفهمی

فقط جفتو درمیارن خیلی وحشتناکه حتمابرو بیمارستان

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند...

کورتاژ کن بچه بزرگه خیلی زجر میکشی از من گفتن بود انگار سه تا بچه میزای

معجزخدام معلوم نشد چراکاربریمو ترکوندن 😡ﻗﻮﯾﺘﺮﯾﻦ ﺍﺩﻡ ﺩﻧﯿﺎ " ﺩﺧﺘﺮ ﺍﯾﺮﺍنیه" ﮐﻪ ﺑﺎ ﻭﺟﻮﺩ دیدن یا شنیدن ﺗﺠﺎﻭﺯ ﻓﺮﺩﻱ ﻭ ﮔﺮﻭﻫﻲ ﻭ ﺍﺳﻴﺪ ﭘﺎﺷﻲ ﻭ ﮔﺸﺖ ﺍﺭﺷﺎﺩ …!! ﻭ ﻣﺰﺍﺣﻤﻬﺎﻯ ﺧﻴﺎﺑﻮﻧﻲ و فشارهای خانوادگی و نامردی ها و هزار جور ترس و وحشت اجتماعی …!! و ﺯﻭﺭ ﮔﻴﺮﻱ …!! و ﻗﺘﻞ…!! ﻭ ﻫﺰﺍﺭ ﺧﻄﺮ ﺩﻳﮕﻪ …!! ﻫﻨﻮﺯﻡ که هنوزه ﺗﻮ ﺍﻳﻦ ﻣﻤﻠﮑﺖ ﺩﺭﺱ ﻣﻴﺨﻮﻧﻪ …!! ﻭﺭﺯﺵ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﺭﺍﻧﻨﺪﮔﻰ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! ﮐﺎﺭ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! دوست میشه …!! ﻋﺎﺷﻖ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﺍﻋﺘﻤﺎﺩ ﻣﻴﮑﻨﻪ …!! خواهری میکنه…!! دلسوزی میکنه …!! ﻣﺎﺩﺭ ﻣﻴﺸﻪ …!! ﻭ سعی میکنه که با تمام وجودش به فرزندش یاد بده که: * ﺁﺩﻡ !* ﺑﺎﺷﻪ ولی باز هم … هیس دختر ها فریاد نمی زنند… سلامتی همه دخترای دلپاک و با شرف
1264

من سقط داشتم تو ۱۷هفته و ۳روز تو بیمارستان بهم قرص دادن ب پنج شیش ساعت نکشید سقط شد اصلا دردی حس نکردم

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا نی نی پنبه ای ک بهم دادی رو ب  سلامت بزار بغلم میخام بخورمش 😋😋😋😋بچلونمش☺☺☺

اول باید بری نامه از پزشکی قانونی بگیری زودتر برو دنبالش چون دیر بشه میشه قتل عمد مجازات داره 

منم این روزا رو تجربه کردم خیلی سخته خدا بهت آرامش بده

☆خدا☆ تنها انیسی است که مانوس خود را هرگز رهانمیکند...
کورتاژ کن بچه بزرگه خیلی زجر میکشی از من گفتن بود انگار سه تا بچه میزای

خواهرم راحت سقط کرده بود ولی میگفت هیچی نفهمیدم 

یک توصیه به دوستان پلی کیستیکی منتظر دارم حتما حتما شوهراتون مرکز ناباروری آزمایش بدن تا اگه خدایی نکرده مشکل دارن مشخص بشه . آزمایشگاهای بیرون خیلی دقیق نیست و ممکنه فقط خودتون تحت درمان قرار بگیرید . من سه سال به همین دلیل منتظر بودم در صورتیکه مشکل اصلی شوهرم بود و پلی کیستیک خفیف داشتم . انتظار سخته طولانی ترش نکنید 
1311