1421
1411

میدونستین پوشک پول-آپ نم پس نمیده و باعث میشه ادرار با سطح پوست کودک تماس پیدا نکنه؟

یکی از خصوصیات پوشک مای بیبی جذب بالاست 

برای اطلاعات بیشتر اینستاگرام ما رو دنبال کنید

1432

پاساژ رضا بازار بزرگ البته جدیدا نرفتم قبلا میرفتیم خیلی خوب بود

الهی امروز برایت همان روزی باشد که می خواهی، همان هایی را ببینی که دوستشان داری، همان حرف هایی را بشنوی که دلت می خواهد، و همه چیز، همان جوری پیش برود که آرزویش را داری. خوشبختی برای هر کس تعریف ویژه ای دارد، من خوشبختی به سبک خودت را برای تو آرزو دارم...

تیراژه۲ . پاساژ ای هفت حوض . بازار رضا. پاساژ آفتاب میرداماد. اندیشه سهروردی

روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم باچشمهایی درشت که همه ی دنیا را زیبا میبیند عاشقانه زندگی میکند، تنفر برایش بی معناست، مهربانی را یادش میدهم، اعتماد راهم...یادش میدهم همه دنیایش را با مادرش قسمت کند، حتی خطاهایش را،آن وقت هیچ وقت تنها نمی ماند ...نمیگویم دخترم بترس ازمردها می گویم بترس ازگرگها، مردهاکه گرگ نیستند، پدرت فرشته ای است که روزی خدا او را فرستاد و روح تنهای مرا لمس کرد و نگذاشت ، تنهابمانم....روزی دختری خواهم داشت شبیه خودم اما بسیار قوی تر، بسیار بخشنده تر، بسیار مهربان تر و بسیار صبور تر...

تیراژه پالادیوم

الهی امروز برایت همان روزی باشد که می خواهی، همان هایی را ببینی که دوستشان داری، همان حرف هایی را بشنوی که دلت می خواهد، و همه چیز، همان جوری پیش برود که آرزویش را داری. خوشبختی برای هر کس تعریف ویژه ای دارد، من خوشبختی به سبک خودت را برای تو آرزو دارم...

به نظر من بهترین مرکز خرید نداره تهران هر جا یه چیزش خوبه 

مثلا من کیف و کفش حتما میرم باغ 

مانتو میرم سون سنتر 

شلوار و شومیز بازار رضا 

لباس بچه بهار و شاپرک 

اما اگه کلی بخوای بگی من میگم بازم بازار رضا بهتره

1394