2733
2734
عنوان

یعنی تومور مغزیه؟؟؟ تو رو خدا بیاین دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 25112 بازدید | 53 پست

شاید میگرن داره

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخی خدایا به بزرگیت قسم دل این مادرو شاد کن من میتونم  حس میکنم چه حالی داری اما به خدا توکل کن ...

نمیدونی چه حالی دارم به خدا...

طاقت تا صبحم ندارم همش افکار منفی دارم خیلی میترسم خدایا

استیکر یک سالگی پرهامم 💞💞💞
2728
دکتر گفت فعلا متخصص مغز و اعصاب نبرم ولی من دل تو دلم نیست میخوام فردا ببرم اگه دکتر خوبی هم میشناسی ...

عزیزم نگران‌نباش شاید کم خونه پسرت . بد به دلت راه نده ❤

وزن اولیه ۶۹. وزن هدف ۵۸  
دکتر گفت فعلا متخصص مغز و اعصاب نبرم ولی من دل تو دلم نیست میخوام فردا ببرم اگه دکتر خوبی هم میشناسی ...

عزیزم  چشماش صعیف نیست

حتما چشم پزشک ببر

انشالله که اونجور که میگی نیست

آهای غمی که مثله یه بختک رو سینه من شده ای آواره    از گلوی من  دستاتو بردار، دستاتو بردار  از گلوی من از گلوی من دستاتو بردار ، دستاتو بردار      💔 جای خالیت تو قلبم یه سوراخه عمیقه ،بابایی💔                    
نمیدونی چه حالی دارم به خدا... طاقت تا صبحم ندارم همش افکار منفی دارم خیلی میترسم خدایا

پاشو دو رکعت نماز بخون سبک میشی فکرای بد نکن با حرف نمیشه که انقد خودتوناراحت کنی

خدایا ممنونم بخاطر همه چیز 
2738
انشاالله ولی دست خودم نیست دکترم که اینو گبته مزید بر علت .... خیلی نگرانم خیلی ...😭😭😭😭

چه دکتریه که نمیدونه نباید اینطوری به بیمارش استرس وارد کنه.هزار علت واسه سردرد هست،میگرن،ضعف بینایی،سینوزیت و..‌.

من خودم بچه بودم همیشه سردرد داشتم،حتی از درد گریه میکردم،بخاطر کم خونی بود.

توکل کن به خدا

ما شیشه ی عطریم،بگویید به سنگ...🌷✌
نمیدونی چه حالی دارم به خدا... طاقت تا صبحم ندارم همش افکار منفی دارم خیلی میترسم خدایا

آیه الکرسی بخون از خدا بخواه دلتو آروم کنه صبح ببرش دکتر اصلا اول ببر  ام آر آی که خیالت راحت باشه  انشتلله چیزی نیست بعد دیگه چشم پزشکی و آزمایش و اینا رو میتونی با آرامش ببری

آخه گفت کودک با بزرگسال فرق میکنه

حتما حتما ی دکتر مغزواعصاب ببر ک خیالت راحت بشه .اینترنتم اصلا ول کن‌من ابریزش داشتم توش خوندم ک آب مغزم داره میا مغزم سوراخه علائمشم داشتم رفتم دکتر گفت سینوسات سرما خورده ۰😐

2706