2726

من دو تا پسر دارم یکی ۶ ساله و یکی ۷ ماهه

چند وقته پسر بزرگم تا مینشست تو ماشین میگفت سرش درد میکنه یه وقتایی هنوز راه نیفتاده بودیمم میگفت... پیش خودم میگفتم شاید تلقین اخه هنوز راه نیفته ماشین...بعد یه مدتیه یه وقتایی مثلا از خواب که بیدار میشه یا در طول روز میگه سرم درد میکنه امروز از دکترش پرسیدم گفت اگه حتی یک بار در هفته هم سردرد بشه خطرناکه ممکنه مشکل مغزی باشه گفت اول خواب و غذا و استرس و فشار خون و بینایی چک شه بعد ازمایش خون اگه اونم خوب بود باید ام ار ای شه ولی گفت اگه چند بار در هفته هست خطرناکه

یعنی امشب کل سایتا رو خوندم در مورد ضایعه یا تومور مغزی دارم میمیرم اشکام بند نمیاد تو رو خدا اگه چیزی میدونین دریغ نکنین حالم خیلی بده

استیکر یک سالگی پرهامم 💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بابا اینترنت همه چیو گنده میکنه هیچیش نیس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️
دکتر گفت فعلا متخصص مغز و اعصاب نبرم ولی من دل تو دلم نیست میخوام فردا ببرم اگه دکتر خوبی هم میشناسی ...

نگران نباش شاید چشاش ضعیفه

بهشت باشد ارزانی خوبان     من جهنم با حرمله     کار دارم ....
هیچوقت برای مشکلات پزشکی تو اینترنت سرچ نکن.همه اش چرته.ان شاءالله پسرت چیزیش نیست 

انشاالله ولی دست خودم نیست دکترم که اینو گبته مزید بر علت .... خیلی نگرانم خیلی ...😭😭😭😭

استیکر یک سالگی پرهامم 💞💞💞
2706