2726

من خیلی مغرورم با شوهرم حتی تو ابراز علاقه کردن واقعا خسته شدم از دست خودم برعکس من خودش همیشه باهام مهربونه قربون صدقه میره اما من همیشه قهر میکنم سر هر مسئله ای رو دوس دارم صبور تر باشم اما خیلی کم تحملم بگین چیکار کنم

خدایا شکرت💕

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من هرچی تحقیقات ب عمل اوردم سر این سیاست

دیدم اونایی که درجا جواب نمیدن و اروم ترن با سیاست ترن

چون میشینن کلیییی فکر میکنن یجا دهن طرفو سرویس میکنن 

یا یه جا سر وقتش با پنبه سر میبرن خود طرفم نمیفهمه چی شد

میگن تو جهنم یه اتاق هست پُر بچه مهمون  

عزیزم منم مثل شماهستم مغرورم براابرازعلاقه کردن هیچوقت پیشقدم نمیشم برعکسش شوهرم هرروزقربون صدقه میره دوستتت دارم میگه سختمه که بخوام بهش بگم بااینکه رابطه فوق العاده خوبی داریم موقع دعواها همیشه یادخوبیهاش بیفت بدی هاشودرنظرنگیربعدشم چندسال اززندگی بگذره ازهم شناخت بهتری داشته باشیداین غروره کمرنگ میشه دیگه دوس نداری سرهرچیزی دعواکنی

هیچ کس اشکی برای مانریخت هرکی بامابودازما گریخت چندروزیست حالم دیدنیست حال من ازاین وآن پرسیدنیست گاه برزمین زل میزنم گاه برحافظ تفال میزنم حافظ دانافالم راگرفت یک غزل امدکه حالم راگرفت مازیاران چشم یاری داشتیم خودغلط بودانچه میپنداشتیم

یکی از بچه های نی نی سایت یه کانالی معرفی کرد تو تل گرام.. پر از نکات و سیاسته که یه روانشناسه مینویسه:sedayehamdel@

خییلی نکاتش به درد من خورده. برو از اول کانال روزی دو تا مطلبش رو بخون و اجرا کن