2737
2734

سلام.دوستان من این ماه متوفورمین و کلومفین خوردم و آمپول hmg زدم و روز ۱۳ سونو دادم ۲ تا فولی ۱۹ و ۲۳ داشتم. روز ۱۴ ساعت ۱۰ صبح hcg زدم.۱۴ام ساعت ۱۰ شب رابطه داشتم که بعدش زیر دلم حسابی درد گرفت انقد که کیسه آب گرم گذاشتم و ۱۵ام ساعت ۱۰ شب و ۱۷ام ساعت ۱۱ شب رابطه داشتم. الان روز ۱۹ اممه. از بعد آمپول نوک سینم خییلی درد داشت. اما کم کم کمتر شده دردش. یعنی ممکنه باردار بشم؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
بله احتمالش هست،حتی ممکنه دوقلو هم باشه منم دقیقا همین قرص ها و همین آمپول را زدم اندازه فولیکولم هم ...

سابقه دوقلوزایی داشتید تو فامیل؟

پرندگانی که در قفس به دنیا آمده اند….                                    پرواز را یک بیماری میدانند…🕊

آخی، منم با همینا باردار شدم، ببین اگه اشتباه نکنم چهارده روز بعد از تزریق آمپول اگه باردار باشی بی بی چک نشون میده، علایمت هم دیگه واقعی میشه، قبل از چهارده روز ممکنه علایمت بخاطر آمپول باشه، من روز دوازدهم بعد از آمپول بی بی چکم هاله انداخت

بله احتمالش هست،حتی ممکنه دوقلو هم باشه منم دقیقا همین قرص ها و همین آمپول را زدم اندازه فولیکولم هم ...

وای عزیزم چه خوب. ایشالا سلامت باشن نی نی هات. واسه منم دعا کن.

2706