2726
عنوان

شوهرم كتك ميزنه منو

| مشاهده متن کامل بحث + 1919 بازدید | 25 پست
حتماً پدرش مادرشو كتك ميزده اينم ياد گرفته قابل خوب شدن نيست قطعاً به شما فحشم ميده براي چي مان ...

بله خيلي فش ميده و منو ميزنه اگه گريه كنم باز منو ميزنه ميگه گريه نبايد كني .خيلي دارم عذاب ميكشم از طرفي دلم واس پدر و مادرم ميسوزه اونا فك ميكنن من خيلي زندگيم خوبه نميخوام مادرم غصه بخوره مريضم هست اخه... 

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکلت چی بوده که میگی روم نمیشه نمیخواد واضح بگی 

نميدونم چطور بگم اخه 😞

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
کسی که واقعا دوست داشته باشه جرعت نمیکنه همچین کاری بکنه ینی نمیتونه اصلا... چه دوست داشتنیه که کتک ...

مشكل عصبي داره احساس ميكنم.چون بعضي وقتا گريه ميكنه پشيمون ميشه

2728
عزیزم اینجوری شما هم داری اذیت میشی بنظرم ی دکتر ببرینش نه خودش اذیت شه نه شما

يكبار  بهش گفتم بهش برخورد گفت تو فك ميكني من رواني ام؟! 

يكبار  بهش گفتم بهش برخورد گفت تو فك ميكني من رواني ام؟!

مگه فقط روانیا میرن پیش دکتر و مشاوره؟

اگه دوست داره دکتر باید بره شاید ی فشار عصبی چیزی باشه که فقط با حرف زدن مشکل حل بشه

مگه فقط روانیا میرن پیش دکتر و مشاوره؟ اگه دوست داره دکتر باید بره شاید ی فشار عصبی چیزی ...

اره ميخوام ببرمش دكتر روانپزشك خدا كنه خوب شه مرسي عزبزو♥️

موفق باشی خوشگل

مرسي 💋