2410
2553
عنوان

شوهرم كتك ميزنه منو

1903 بازدید | 25 پست

سلام دوستان شوهرم منو كتك ميزنه با اينكه خيلي دوسم داره عاشقمه ولي نميدونم چرا؟ تورو خدا بگيد چيكار كنم 

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

بعضیا تو عصبانیت کنترل خودشونو از دست میدن

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه

اولا غلط میکنه دست بلند میکنه  ببخشید ها با عرض معذرت 

دوما شما هم بیجا میکنید با اینکه دست روت بلند کرده هنوز خونه اش زندگی میکنید

اوتقدر متنفرم از زنایی که کتک میخورن بعد میان اینجا مطرح میکنن مثل اینکه خوششون میاد 

عشقم خدااااا. و همسرم. و دخترم. دوستتون دارم

نميدونم دليلش چيه؟ قبلنا اينطوري نبود من الان تازه هفت ماهه ازدواج كردم بيست و يك سالمه قبل ازدواج ي سري مشكلات برام پيش اومد روم نميشه بگم چه مشكلي ...از اون موقع ب بعد خيلي عصبي شده من خيلي تنهام خونه مادر شوهرم زندگي ميكنم اونا غريبه ن و فاميلمون نيستن.وقتي ميبينم شوهرم اذيتم ميكنه خيلي بيشتر احساس غريبگي ميكنم .بعد وقتي منو ميزنه اگه گريه كنم باز منو ميزنه ميگه نبايد گريه كني ...خسته شدم از اين زندگي من بيست و يك سالمه الان بخوام طلاق بگيرم تو اين سن متعلقه باشم نميشه اخه خيلي دوسش دارم .احساس ميكنم ي مشكل رواني داره.بخدا اونم خيلي دوسم داره.از اين وضع زندگيم خسته شدم افسرده شدم ...كاش هيچوقت بزرگ نميشدم 

تحقیرت هم کنم کافــــی نیست؛تفریقت میکنم از تمام زندگــیم :) بخشيدن آدما هميشه بهترين گزينه نيسآدما رو بندازين دور تا بفهمن با ببخشيد چيزي درست نميشه!
از کجا میدونی عاشقته

چون سه سال باهم بوديم هيچ بدي ازش نديدم قبل ازدواج عاشقانه دوسم داشت و داره خيلي مواظبم بود با اينكه از من خيلي چيزا ديد چشم پوشي كرد بعد سه سال هم با اينكه خونوادش راضي نبودن اومد خاستگاريم از عشقش سمي ندارم مطمعن باش.

2706