1421
1389

تو یه مامانی

پس وقت كافي براي خريد نداري!

همين الان ليستت رو بچين

و در خونه تحويل بگير

1390

بعضیا تو عصبانیت کنترل خودشونو از دست میدن

سلام  من تک فرزندم آذر ۸۹با شوهرم دوست شدم اردیبهشت ۹۲عقد کردیم و مهر ۹۴عروسی کردیم و ۱۲فروردین اقدام کردیم برای بارداری ولی ۱۸خرداد ۹۸بچم سقط شد به خاطر تصادف دعا کنید این روزا زود بگذره و بشه ۳ماه تا دوباره اقدام کنم لطفا یه صلوات بفرستید تا زندگیم همچیش رو روال بیوفته            اگه م مشکلات برداریم زندگی شیرین میشه
1394

اولا غلط میکنه دست بلند میکنه  ببخشید ها با عرض معذرت 

دوما شما هم بیجا میکنید با اینکه دست روت بلند کرده هنوز خونه اش زندگی میکنید

اوتقدر متنفرم از زنایی که کتک میخورن بعد میان اینجا مطرح میکنن مثل اینکه خوششون میاد 

عشقم خدااااا. و همسرم. و دخترم. دوستتون دارم

نميدونم دليلش چيه؟ قبلنا اينطوري نبود من الان تازه هفت ماهه ازدواج كردم بيست و يك سالمه قبل ازدواج ي سري مشكلات برام پيش اومد روم نميشه بگم چه مشكلي ...از اون موقع ب بعد خيلي عصبي شده من خيلي تنهام خونه مادر شوهرم زندگي ميكنم اونا غريبه ن و فاميلمون نيستن.وقتي ميبينم شوهرم اذيتم ميكنه خيلي بيشتر احساس غريبگي ميكنم .بعد وقتي منو ميزنه اگه گريه كنم باز منو ميزنه ميگه نبايد گريه كني ...خسته شدم از اين زندگي من بيست و يك سالمه الان بخوام طلاق بگيرم تو اين سن متعلقه باشم نميشه اخه خيلي دوسش دارم .احساس ميكنم ي مشكل رواني داره.بخدا اونم خيلي دوسم داره.از اين وضع زندگيم خسته شدم افسرده شدم ...كاش هيچوقت بزرگ نميشدم 

از کجا میدونی عاشقته

چون سه سال باهم بوديم هيچ بدي ازش نديدم قبل ازدواج عاشقانه دوسم داشت و داره خيلي مواظبم بود با اينكه از من خيلي چيزا ديد چشم پوشي كرد بعد سه سال هم با اينكه خونوادش راضي نبودن اومد خاستگاريم از عشقش سمي ندارم مطمعن باش.

1418
حتماً پدرش مادرشو كتك ميزده اينم ياد گرفته قابل خوب شدن نيست قطعاً به شما فحشم ميده براي چي مان ...

بله خيلي فش ميده و منو ميزنه اگه گريه كنم باز منو ميزنه ميگه گريه نبايد كني .خيلي دارم عذاب ميكشم از طرفي دلم واس پدر و مادرم ميسوزه اونا فك ميكنن من خيلي زندگيم خوبه نميخوام مادرم غصه بخوره مريضم هست اخه... 

1391