2726
عنوان

رابطه نداشتن بعد از زایمان

1194 بازدید | 19 پست

خانم ها سلام. من از وقتی باردار شدم شوهرم دیگه سمتم نیومد. الان شش ماهه که زایمان کردم و هنوز هم باهام رابطه نداره. کسی هست که این طور باشه؟ میشه کمکم کنید؟؟

من برای داشتن تو قید یه دنیا رو زدم 💙💙💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من سر بارداری اولم اینجوری بود شوهرم همش می‌ترسید رابطه داشته باشه بچه چیری شه ،چون خواهرش بچه آش سقط شده بود برای همی

2728

شمابروطرفش

🌹لطفا یه صلوات واسه سلامتی تودلیم می‌فرستین بهم بگین منم واسه حاجت رواییتون می‌فرستم🌹                           💚 اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی فاطِمَة وَ اَبیها وَ بَعْلِها وَ بَنیها وَ سِرِّ الْمُسْتَوْدَعِ فیها بِعَدَدِ ما اَحَاطَ بِهِ عِلْمُک 💚                   

خوبه که! ولی دیگه وقتشه خودت برو بهش بگو

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍
من سر بارداری اولم اینجوری بود شوهرم همش می‌ترسید رابطه داشته باشه بچه چیری شه ،چون خواهرش بچه آش سق ...

آره فاطی جون. من چون جفتم پایین بود دکتر گفت رابطه نداشته باش و استراحت کن تا خون ریزی نکنی. همون شد که شد دیگه تا آخر بارداری ترسید. الان هم به خاطر بچه بهونه شده

ببخشید ولی شما برو سمتش

یه مشکل دیگه هم هست. که میگه استرس میگیرم. یه مدت دکتر روانپزشک بهش دارو داده بود خوب بود. الان که نمیخوره میگه استرس میگیرم نمیتونم کاری کنم

یه مشکل دیگه هم هست. که میگه استرس میگیرم. یه مدت دکتر روانپزشک بهش دارو داده بود خوب بود. الان که ن ...

خب پس دارو اعصاب روان باید بخوره 

تاثیر داره 

من خودم استفاده میکردم خیلی خوب بود 

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 
چرا؟؟ يعني بالاي يكساله...مگه ميشه مگه داريم اصلا

چی بگم!  بهش گفتم اگه خواستی بیا جدا شیم. نه مهریه میخوام نه هیچی. شاید از من خوشت نمیاد بعد از بارداری. اصلا ریخت به هم که چرا حرف طلاق رو میزنی

خب پس دارو اعصاب روان باید بخوره  تاثیر داره  من خودم استفاده میکردم خیلی خوب بود

آره خوب بود وقتی میخورد. ولی نخواست ادامه بده یکی دو سال بود که میخورد

سرش جاي ديگه اي گرمه

نمیدونم... خودم هم دارم به این فکر میکنم. ولی خیلی به من ابراز محبت میکنه همه کار میکنه که من خوش باشم.. نمیدونم واقعا 😔

2706