2703
2553
عنوان

کیا پریود میشدن تو بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 2663 بازدید | 29 پست
خونریزی شما تا چه حدی بود روز اول

لانه گزینی لک قهوه ای بود یک روز و نیم ..هفته هفت هم لک دیدم که مال هماتوم بود شیاف استفاده کردم دیگه لک ندی م..ولی هفته دوازدهم قشنگ خونریزی اومد یه شب که با آمپول و شیاف کنترل شد..سرکلاژ کردم ولی بازم هفته 18 لک کم دیدم 

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
2714
اولین ماهی ک اقدام کردی و پری شدی. پریودت فرق کرده بود؟ 

من از رو قمری پریودیم دقیقه،البته ی پنج شش ماهه پری میشم،بچمم دوماه پیش از شیر گرفتم،دکتر گفت احتمالا پرولاکتینت بالاس،بهم کابرلین داده، ولی خیلی دل دردو کمردرد میگیرم تقریبا ی 10 یا 15روز قبل پری

یه سوال زخم رحم چجوریه از کجا میفهمین ک زخم رحم دارین

با معاینه لگنی،ب منم گفت زخم داری،اتفاقا تو نتم خوندم علائمشو: ترشح زرد سبز بدبو،خارش،خونریزی بعد نزدیکی،ک من هیچ کدومو نداشتم،دکتر گفت عفونته ک باعث زخم میشه،اگه علائم نداشته باشی دلیل نمیشه ک زخم نباشی،بهم کرم واژینالو دو بسته قرص مترونیدازول داد

با معاینه لگنی،ب منم گفت زخم داری،اتفاقا تو نتم خوندم علائمشو: ترشح زرد سبز بدبو،خارش،خونریزی بعد نز ...

من عفونت داشتم مترانیدازول میخوردم. ولی اصلا بعد نزدیکی خونریزی ندارم. خارش ندارم. بد بو نیس. گاهی ترشحاتم زرده. فک نکنم زخم باشم. توهم نیستی

من عفونت داشتم مترانیدازول میخوردم. ولی اصلا بعد نزدیکی خونریزی ندارم. خارش ندارم. بد بو نیس. گاهی ت ...

من اصلا ترشح ندارم،ی دکتر رفتم بدون اینکه دارو بده گفت فردا بیا فریز،رفتم ی خبره ترشو پیدا کردم گفت این داروها استفاده کن،نیازی ب فریز نیست،مترونیدازول و پماد،کابرلینم شیرم خشک کنه،گفته بعد از ده روز بیا

2706