1421
1411
عنوان

کیا پریود میشدن تو بارداری

216 بازدید | 29 پست

بی‌بی چکم چون مثبت شده بود فک میکردم حاملم. 

بعد 3 روز پری شدم خونریزی فقط 1 روز بود دوروز هم لک قهوه ای شدم. من پری هام منظمه و همیشه تو 5 روز تموم میشم. این دفعه عجیب بود

کسی بوده ک تو بارداری پریود شده باشه 

هیولای پخش لوازم  آشپزخانه رو بشناسید

1432

این لانه گزینی بوده نه پریود من تا ماه چهار یا سر موعد یا یه هفته بعدش لک بینی یا خونریزی داشتم ..لک لانه گزینی هم قبل از موعد پریودم دیدم

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 

زن عموم پریود میشد تا نه ماهگی

نی نی سایت عزیزم یکم مردمی باش👊💖😏          از جماعت عقده ای دوری کنین تا عقده های زندگیشون سرتون خالی نکنن                           فک نمیکردم تو نی نی سایت هم بهم حسادت کنن 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂           
1394

خواهر شوهرم تا ۳ ماهگی پریود میشد

روزگار عوض شد ! مثل دفتر های قدیمی بودیم دو ب دو ،باهم هر کدام را ک میکندند آن یکی هم کنده میشد حالا سیمی مان کردند ک با رفتن دیگری کک مان هم نگزد 
1418
خونریزی شما تا چه حدی بود روز اول

لانه گزینی لک قهوه ای بود یک روز و نیم ..هفته هفت هم لک دیدم که مال هماتوم بود شیاف استفاده کردم دیگه لک ندی م..ولی هفته دوازدهم قشنگ خونریزی اومد یه شب که با آمپول و شیاف کنترل شد..سرکلاژ کردم ولی بازم هفته 18 لک کم دیدم 

خدا از خودمون بیشتر ما و عزیزامون رو دوست داره پس خودمون و دلواپسی ها برای عزیزای دلمون رو به خدا بسپاریم 
1391