2737
2734
عنوان

چیکار کنم خانوما

163 بازدید | 11 پست

ازدواج دومم هست .

هنوز عقد نکردیم .فقط یه انگشتر اوردن و یه دستبند . میخام بهم بزنم ..‌..

توروخدا بخونید .چن مورد میگم بببینید حق میدین بهم یا نه

این اقا همسر سابقش رو تو تصادف ازدست داده و یه پسر داره .پسرش پیش برادر و زن برادرش ک همون خاهرزنش میشه هستش تو امریکا

یبار تو حرف بهش گفتم چرا خودت نرفتی خارج از ایران زندگی کنی  با تندی گفت قبر زنم اینجاست کجا برم !

بلافاصله بعدش معذرت خواهی کرد 

اصلا ب من زنگ نمیزنه و میگه هروقت دوست داشتی زنگ بزن خوشحال میشم!!!!

بمن میگه عکسای همسر قبلیت رو نگه ندار چون خاطرات بد رو به یادت میاره ولی خودش عکس همسرش تو گوشیش هست . 

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل

ب نظر من هنوز عاشق همسر سابقشه ک طبیعیه 

حالا چرا میخاد ازدواج کنه اینکه اینهمه عاشق همسرشه؟!

آدم گاهی آنقدر تنها می شود وبا خودش حرف میزند که تبدیل می شود به دو نفر ... ؛)

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

شماچون طلاق گرفتی شایدگفته ازگذشتت فاصله بگیر ولی اون زنش‌مرده 

طلاق نگرفتم. همسر منم فوت کرد

حضرت زین العابدین ع فرمودند: فردای قیامت خداوند مقامی به عمویم ابالفضل عنایت کند همه شهدا حسرت ببرند ب مقام ابالفضل
2731
حدود ۳ سال

حس میکنم هم دلش میخاد زن بگیره هم عذاب وجدان داره بخاطر همسر سابقش 

اگه اسمم دخی باکلاسه واسه اینه ک فراموش نکنم من زنی بودم ک اوج جوونیمو و شیطنتمو  گذاشتم پای شوهرم چه محبت ها ک نکردم از بهترین لباسها گذشتم از کمترین تا بیشترین خرج گذشتم تا بتونه ب خودش برسه بهترین ماشین خرید مغازه زد من از ارزوهام گذشتم تا ب ارزوهاش رسید 😔 اما جوابم این بود کتک فحش تهمت خیانت و بیرون شدن  از خونم😔 من مادر بودم نتونستم زندگی دخترمو تباه کنم چون پدر خوبی برای دخترم بود نخواستم در حقش ظلم کنم و زندگیش بشه پر از استرس و غم ...دختر من هم پدر میخواست هم مادر پس موندم اماااا شوهرمو از قلبم بیرون کردم الان من یه دخی باکلاسم 😍 انواع لاکارو دارم یه عالمه ماسک و کرم و اسکراپ  انواع لباسا رنگی رنگی یه دختر ژیگول و شیکم یه دختر شاد و خوش رقص دوستای خوب و پایه دور همی و مهمونی من حتی برای خودم کادو هم میخرم  من دیگه از چیزی نگذشتم من خودمو تو محبت کردن ب پای مردی ک لیاقت نداشته بود گم کردم من سخت درگیر شستن و روفتن و شوهر داری و پس انداز بودم خودمو از همه چیز انداخته بودم   ☹️اما الان  این منم یه دختر ک زندگیش واسه خودشو دخترشه😉 ک و ن لق بقیه ک باعث ازارم شدن 😝تنهایی و عشقه 

یه کم غیرطبیعیه ازش بپرس چرا بهت زنگ نمیزنه بگو رابطه گرم و محبت دوست داری ببین واکنشش چیه اگه تغییر نمی کنه و حرف منطقی نداره احتمال زیاد درست نمیشه شاید افسرده س و آمادگی ازدواج نداره 

2738

سلام استاتر عزیز من قبلا تاپیک های شما رو خوندم

فکر کنم همسرتون تازه فوت کرده

کاش کمی به خودت و بچه هات فرصت بدی و در ازدواج عجله نکنی

بچه هاتو میخوای چیکار کنی پیش خودت میمونن

چون بچه هات تاز ه داغ پدر دیدن الان شما رو هم از دست بدن از نظر روحی براشون خیلی سخت میشه

من نمیگم ازدواج نکن حق شماست ولی با توجه به گفته های شما همسرتون چند ماهه فوت کردن الان بچه هاتون شرایط روحی بدی دارن هر چند هم نشون ندن در ظاهر

سبحان ربی و بحمده و استغفر ربی و اتوب الیه
سلام استاتر عزیز من قبلا تاپیک های شما رو خوندم فکر کنم همسرتون تازه فوت کرده کاش کمی به خودت و بچ ...

سلام پرستش جان . بخاطر بچه هام میخام ازدواج کنم وگرنه هیچ علاقه ای درکار نیست . چون بهم قول داد بچه هام رو حمایت  و اینده شون رو تامین میکنه. من ار حودم هیچی ندارم هیجیه هیچی. ولی این اقا قول داد خونه ب نام بچه هام بزنه.بله بچه هام پیش خودم میمونن. از اول شرط گذاشتم باهاش گفت باشه. 

سلام پرستش جان . بخاطر بچه هام میخام ازدواج کنم وگرنه هیچ علاقه ای درکار نیست . چون بهم قول داد بچه ...

اینجوری خوبه

خونه بنام خودت بزن حالا به نام بچه هات نزد مهم نیست و مهریه خوب تعیین کنی به خاطر آینده خودت و بچه هات و شرط و شروطت مکتوب باشه و محضری ثبت کن

ولی اگه با مرد مجرد ازدواج کنی سخت میشه برات

چون اون کاملا نمیتونه شما و بچه هات رو درک کنه

موفق و خوش باشی

سبحان ربی و بحمده و استغفر ربی و اتوب الیه