1147
1292

ان شاءالله که به هر چی میخوای برسی گلم 

برا منم دعا کن گلم 

منم دلم خیلی شکسته

❤️سلام فرشته ی کوچولوی من نمیدونم این نامه رو کی برات میخونه شاید فرشته ها و شاید همون خدای خوب و مهربون!دلبندم...بیشتر از سه سال شد انتظار من و بابایی! هر ماه امیدوارتر از ماه قبلش عزیز مادر...آرزوم دو خط شدن یه چیزی هست که بهش میگن بی بی چک...قشنگترینم نمیدونم کی میای...ولی حاضرم برای داشتن تو ، یا بودنت فقط برای چند لحظه تو اغوشم همه ی جوونیم و عمرمو بدم!عزیز مادر خیلی سخته روزای بی تو... خیلی سخته... سخته روزها رو بشماری ... خیلی سخته کاخ امیدت هر ماه رو سرت خراب بشه ...زیباترینم!!! با دستای کوچیکت دعا کن برای دل مادرت!دعا کن برای امثال مادرت که این انتظار زودتر تموم بشه...😔فرزندم...عزیزترینم...فرشته کوچولوی من...دلم پر میکشه برای لحظه ای که تو شکمم تکون بخوری و من....😭دلم پر میکشه برای لحظه ای که بگیرم بغلت و با عشق شیرت بدم ...عزیز مامان... گفتن این حرفا و نوشتنشون با اشک خیلی سخته... ولی تحمل میکنم... اگر آخر این راه به تو ختم بشه ...زیباترینم میدونم الان که فرشته ها ناممو بدستت رسوندن از دل مادرت خبر داری و شاید تو هم، همپای گریه های شبونش شدی ...شاید تو هم لحظه هایی که مامانت با حسرت به بچه ها نگاه میکرد رو دیدی...شاید خبر داری از حرفایی که هزار بار دل مادرتو به رنج اورده و نبودنه تو رو به رخش کشیده...پس بیا مامانی... بیا تا من صدای مامان گفتنتو بشنوم... بیا تا با ذوق برات خرید کنم...بیا مامان بیا تا از روزایی بگم که بدون تو برام خیلی سخت بوده...بیا عزیز دل مامان.. !!!!!😭😭😭

باورم نمیشه که بهم گفت بیکار

من خانه دارم ولی بیکار نیستم

من هم تصمیم گرفتم....

کلیک کنید

1291