2733
2734
عنوان

سلام خانوما هرکی Iuiانجام داده بیاد

127 بازدید | 12 پست

سلام عزیزان من بعد از ۴ سال نازایی این ماه دکترم گفت Iui انجام بدم و امروز داخل مطب خودش واسم انجام داد

حالا خواستم ببینم کسی بوده با Iui  باردار شده باشه تو اولین مرحله؟؟؟؟

و چه کارایی بعد از Iui انجام دادین؟؟؟؟

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من دو هفتست زایمان کردم و نی نیم الان کنارم خوابه😍

خداروشکر😍 با اولین بار؟

چند روز بعد تست زدی؟

دختر قشنگم❤بارانِ من❤تو بهترین معجزه خدایی واسه من و بابایی بعد از ۸ سال❤خدایا شکرت❤
دومین بار تست نزدم.چهارده روز بعد از آی یو آی یه راست رفتم آزمایش دادم خودم فکر میکردم منفی میشه

استراحت داشتی؟

یا کار بخصوصی انجام دادی؟

استراحت داشتی؟ یا کار بخصوصی انجام دادی؟

استراحت نسبی داشتم

کار سنگین انجام نمیدادم.حتی جاروبرقی هم نمیکشیدم

کلا کارایی که به کمرم فشار بیاره و خستم کنه انجام نمیدادم

استراحت کن ولی مطلق نه.حداقل تو خونه روزی چنددقیقه آروم آروم راه برو تا خون گردش پیدا کنه تو رحمت

2738
استراحت نسبی داشتم کار سنگین انجام نمیدادم.حتی جاروبرقی هم نمیکشیدم کلا کارایی که به کمرم فشار بیا ...

چشم عزیزم ممنون که جواب دادی

اصلا غذاهای با طبع کم نخور فلفل و اینا اصلا استفاده نکن زردچوبه هم خیلی کم غذاها و میوه های با طب ...

سردی هم عیب داره؟

من سردی هم میخوردم ولی سعی کن گرمی نخوری چون مانع لانه گزینی میشه

باشه ممنون گلم