2737
2734
عنوان

ازمایش بتا دادم

190 بازدید | 12 پست

امروز رفتم ازمایشگاه ازمایش دادم زده بتا  بالاتر از ۲۰۰ زده تاریخ پریودمم پرسید بالای ازمایش نوشته ۶۷روز.هرکارمیکنم عکس نمیاد به نظرتون چند هفتمه اخرین پریودم۲۱فروردین بوده ولی هرجا میخونم نوشته این بتا ماله۴یا پنج هفتس

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹

عدد ربطی به سن نداره

حدود ده هفته هستین

من 31 فروردین بودم، الان هشت هفته ام

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
عدد ربطی به سن نداره حدود ده هفته هستین من 31 فروردین بودم، الان هشت هفته ام

من بتام ۴۴۲بود دکتر گف زیره چار هفته ای😐بعد چطور استارتر با بتای۲۰۰ده هفتس

خدایا مارو زودتر به زندگی کثافت و چرکولی قبل برگردون

اگه سنو رفتی نی نی تو دیده دیگه بتا نده احتیاجی نیست

روزگار عوض شد ! مثل دفتر های قدیمی بودیم دو ب دو ،باهم هر کدام را ک میکندند آن یکی هم کنده میشد حالا سیمی مان کردند ک با رفتن دیگری کک مان هم نگزد 

9 هفته رو تمام کردین . این عدد اصلا درست نیست و وقتی میشه به عدد بتا استناد کرد که آزمایش تیتر بتا داده باشین . این فقط نشون میده که آزمایش مثبته

خدایا... هرکس... بیادم هست بیادش باش کنارم نیست کنارش باش و اگر تنهاست پناهش باش

Click Here 2 Get Free Comment Pics
Free Glitter Graphics

2738

اصلا عدد بتا ربطی به سن نداره

ایشون 21 فروردین اخرین دوره شون بوده 

تا 21 خرداد میشه هشت هفته تمام 

الان 26 خرداده که میشه حدودا 9 هفته تموم،اوایل ده هفته

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)

من با بتای 2150 شش هفته بودم

بچه اولم با 1000 پنج هفته

اگه سنو رفتی نی نی تو دیده دیگه بتا نده احتیاجی نیست

نرفتم هنوز یه جا نوشته بود بتای زیر ۱۰۰۰سونو نرید چون ساک تشکیل نشده از اون بابت نگران شدم

مهربونا واسه خونه دارشدنم صلوات میفرستین🌼🌸🌹
نرفتم هنوز یه جا نوشته بود بتای زیر ۱۰۰۰سونو نرید چون ساک تشکیل نشده از اون بابت نگران شدم

تیر بتا بگیر اون دقیق مشخص میکنه من ی بار مثل شما شدم بتا دادم دویست بود دکتر تیر بتا برام نوشت همون روز دادم ۷۵۰

روزگار عوض شد ! مثل دفتر های قدیمی بودیم دو ب دو ،باهم هر کدام را ک میکندند آن یکی هم کنده میشد حالا سیمی مان کردند ک با رفتن دیگری کک مان هم نگزد