2726
عنوان

ده سال پیش عاشق کسی شدم هیچ وقت نتونستم فراموشش گنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1310 بازدید | 84 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا همه عشق اولیاتون رفته آمریکا؟؟؟؟ عشق اول من لات سر کوچمون بود😓😓😓😓

عشق اول  پیام بازرگانی بازی میکنه 😂پولدار هم شده اون موقع گدا بود باهم دوست بودیم 

اخ که چقدر دوستش داشتم تف بهم 

۱۵ سالم بود 

ولی فقط تلفنی دوست بودیم هیچوقت ندیدمش

فقط عکسشو دیدم 

2728

فراموشی هیچ‌وقت اتفاق نمی افته برای آدم. شاید بی توجه شی بعد یه مدت اما یه جایی یه صدایی یه بویی یه خاطره ای دوباره همه چیزو مرور میکنه. حافظه آدم هیچ وقت از اولین ها پاک نمیشه. حالا شما ارتباطی نداشتید شاید عشقتون یکطرفه بود اما من بعد 3 سال ارتباط عاشقانه با اولین عشقم ازش جدا شدم این در صورتی بود که خانواده ها مانع وصلتمون شدن  هیچ‌وقت خاطراتش رو فراموش نمیکنم

ده سال دیگه هم بگذره فراموش نمیکنی  من بعد سیزده سال با وجود شوهر و دوتا بچه فراموشش نکردم&nbs ...

وای منم همینطور !!😒...منم ۴ سال گذشته ازدواجم کردم اما هنوز توی ذهنمه ...گاهی توی ذهنم و تصورم باهاش معاشقه هم میکنم 😶😶😑😑...نصیحتم نکنید بخدا دست خودم نیست...دیوانه وار عاشقش بودم...حیف ک خجالتی بودم !!!

سَلامُ لِلَّذینَ اُحُبُّهم عَبَثًا...
ده سال دیگه هم بگذره فراموش نمیکنی  من بعد سیزده سال با وجود شوهر و دوتا بچه فراموشش نکردم&nbs ...

مگه میشه ؟ من بار ها عاشق شدم خیلی عمیق در حدی که شبا براشون گریه میکردم تو رابطه های دوستی قبل از ازدواجم ولی یکسال یا چند ماه بعد اون حس از بین میرفت  شوهرمم فقط سال اول ازدواج دوسش داشتم و عاشقش بودم  اصلا نشده کسیو بیشتر از یکسال دوست داشته باشم

میشه برام دعا کنین😍😍😍
من سالی دوبار عاشق میشم نمیتونم درکت کنم که ده سال عاشق یه ادم موندی که چی ؟؟ که اونم ۸ ساله امریکاس ...

عشث واقعی خیلی عحیبه

من ۱۸ سالم بود عاشق شدم 

البه اون عاشقم شد و منو عاشق خودش کرد ولی من قکر میکردم در حدم نیست در صورتی که هیچوقت چشمامو باز نکردم

الان ۳۰ سالمه و هنوز بهش فکر میکنم

حس خیلی عجیبی داره و اصلا قابل مقایسه با احساسایی که بعدها تحربه میکنی نیست ! اصلاااااا

بعد از کلی کنکاش فهمیدم : توی زندگی با احمق بحث نکنم.

سخته ادم زجر میکشه من مجردم اما چون فامیلیم هر روز اوازه دوستیاش گشتن با دخترا به گوشم میرسه نمیدونم چه حسی دارم اون لحظه مغزم هنگ میکنه

یکی از عزیزانم مریضه ..بیشتر از هر وقت دیگه ای به دعاهاتون نیاز دارم❤

چرا؟

برتری ای نسبت به شوهرتون داشته یا صرفا چون اونو اول دوست داشتید این طوریه؟

همه ی امید من این بود تا حالا که اگه ازدواج کنم فراموشش میکنم اینجوری باشه که خیلی بد میشه😕

2706