2733
2734

سلام

پسر من ۳ سال ونیمشه.بی نهایت شیطون و اذیت کن و لجباز

از صبح تا شب فقط خرابکاری و اذیت

من خیلی صبوری میکنم ولی گاهی واقعا دیگه کم میارم

بیرون از خونه م اتقدر بازیگوشه و اذیت میکنه و لجبازی که پیرم میکنه.

راضی نیستم کسی مهمون دعوتم کنه یا مهمون بیاد برام

اصلا حرف گوش نمیده

خیلی اذیت میکنه😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

❤️امیدوارم به رحمت خاص پروردگار❤️
از اول اينطوري بود؟ پسر من ٧ ماهشه هر كي كاراشو ميبينه ميگه واي از اون شيطوناس...منم بي اعصابم ميتر ...

نه نوزادیش خیلی اروم بود

چهره ش هم انقدر مظلومه کسی باور نمیکنه انقدر اذیت کن و شیطون باشه

میگن الکی میگی😐

❤️امیدوارم به رحمت خاص پروردگار❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پسر منم عین پسر توئه علاوه بر همه ی اینا که گفتی همه ی بچه ها رو میزنه خیلی خیلی میزنه بچه هایی که ۴ سال از خودش بزرگترن میزنه پدرم دراومده هر کی میگه بچه دوم بیار میگم مگه مرض دارم

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...
2728

ببین پسرمنم چهارسالس هرکی میادخونمون میره تادوروز سردردمیگیره میکن ببرش دکتردیگ دیوونم کرده منم نمیدونم چکارکنمدیسرهدفوش میدده بیادبه لجبازه میریزه  حرفم ک اصلاکوش نمیکنخ چقدجهازوسایل اشبزخونه داشتم کل لیوانای بلندخارجیموشکونده من ک چقدداشتمدهیجیش نمونده

به من اونقدر اذیت میکنه میشینم گریه میکنم شوهرم میگه صبر نداری مگه بچه ای عقل نداری و...اما غیر قابل تحمل شده دیگه

فکر میکردم یه روزی دنیا رو تکون میدم حداقل رییس تشکیلاتی مثل مایکروسافت میشم سالها درس خوندم کتابای سیصد صفحه ای برنامه نویسی و ریاضی مهندسی و...مدرک گرفتم گفتن بیا برو تو مهد کودک بچه ها رو ببر جیش کنن ماهی ۳۰۰ تومن بگیر...

بعد مدرسه اروم شد

توروخدا یه صلوات بفرستین خونه دار بشیم ما هم ❤😍                      بهترین جای دنیا جاییه که راحت بشه صدای قلبتو صدای نفسهاتو شنید مثل بغلت ❤😍                                                         تیکر سالگرد ازدواجمونه 🥳🎂

وای بچه منم هم سن بچه شماس چرا اینجوری شدن بچه ها خیلی شیطونه هر جا میرم میگن وای چ بچه شیطونی از دیوار راست میره بالا

از صدای سخن عشق ندیدم خوشتر ......... یادگاری که در این گنبد دوار بماند
2738

من بااینکه خودم باتنبیه فیزیکی مخالفم ولی گاهی برای بعضی بچه هاواقعالازم وضروریه البته به شکل حساب شده وقانونمند من خودم گاهی دخترمو تنبیه میکنم وتنبیه منم به صورت فلک هست یعنی پاهاشومیبندم وباخط کش میزنم کف پاهاش البته نه به اون شدت ولی شدیدا اثرگذار بوده