2737
2734

اموزش گلدوزی حرفه ای و بروز بسیار ظریف 

بصورت حضوری وانلاین با کمترین هزینه ممکن میتونین در امد داشته باشین

نمونه کارها بالا اومدن

اموزش خیاطی

میدونین ک خیاطی یکی از پر درامدترین کارهاس گذشته از اون تو این زمونه میتونین برای خودتون فقط با پرداخت پارچه از لباس زیر تا لباست مجلسی و مردانه داشته باشین

هر ترم فقط فقط350 برای سه نفر اول 

اموزش ها:لباس زیر زنانه.مانتو وچادر. لباس مجلسی . پالتو و...

اموزش ویولن یکی از ساز های پرطرفدار و زیبا

توسط بانو

ده جلسه هر جلسه یک ساعت 

به صورت خصوصی

دوستان گلم تمام اموزش های بالا میتونه خصوصی در منزل شما باشه توسط بانو

شماره تماس و تل گرام:09036327241

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین
هزینه آموزش ویولون چند؟

200 عزیزم

اموزشگاها 450هستن

من خصوصی میزارم فقط 200

ب مادر بزرگم گفتم:تاحالا بابا بزرگ برات گل گرفته          گفت :تمام پیراهن های ک برام خریده گلدار بودن    ب همین سادگی مثبت فکر کنیم    با دلهای پاکتون برای کسایی ک بخاطر جهاز و خونه هنوز نرفتن خونشون دعا کنین و صلوات بفرستین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کجایی؟ 

تبریز .تهران مشهد

مبتونم انلاین هم اموزش بدم 

یا بیام شهر شما ساکن کجاییت؟

تهران هستم. هر جلسه ۲۰۰ تومنه؟ بعد اینکه قیمت ویولون چنده؟

نه هر ده جلسه 200

ویالن 1.400 اینا 

2738
مرسی گلم.

خواهش عزیزم