2410
2553
دعا کن یه زن خوب و پولدار و خوشتیپ و شاغل قسمت حسین ۷۲ و همه مرد های مجرد سایت بشه 

😒

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

ای جان میشه بگی سحر میگه منتظرم واسه عقد بیایم پابوست همونجا کنارت عقد کنیم، می‌دونم خوش قولی آقا من منتظرم تا قبل از محرم کنارت عقد کنیم و خودت ضامن خوشبختیمون بشی و برامون دعا کنی

2714

السلام علیک یا موسی بن مرتضی 

یا امام رضا توروقسمت میدم به خدات خودت گره گشای مشکلاتم باش یا ضامن اهو خودت ضامن حال دلشکستم باش یا امام رضا تورو قسمت میدم به امام جوادت خودت آبروم روحفظ کن یا امام رضا اونایی که دل من وخونوادم روشکستن واگذارشون کردم به خودت یا امام مهربون خودت واسطه بین من وخدا باش یا امام هشتم خودت حاجت دلمو بده یا امام غریب چقدردلم برات تنگ شده یا امام رضا قسمتم کن تا بیام پابوست یاامام رضا منتظر معجزت هستم در خوشبختی رو برو بازکن 

یاضامن اهو 

عزیز دلم زیارتت قبول ماروهم مخصوص دعا کن خیلی نیازدارم به دعاهاتون دارم ایشاالله حاجت همه روا بشه

😔😔😢😢😢😭😭😭😭

خدایا به قلبم آرامشی بده از جنس خودت 😔❤

الهی فدات بشم

ممنونم به یادم بودی ....یه دنیا ازت ممنونم گلم 

انشاءالله حاجتت رو از آقا بگیری

امام رضا پشت و پناه خودت و خونوادت باشه عزیزم

برام دعا کن عزیزدلم ....فک کن خواهرتم 

😘😘😘

کاربر قدیمی ام...برا حل شدن مشکلم صلوات میفرستین...شاید دعای شما در حق من گرفت