1472
1459

اگه دنبال لباس با قیمتهای باور نکردنی هستین 

حتما به ما سر بزنید

1436

توروخداالتماس دعادارم ازت برامن یه فرزندصالح بخوادخواهش میکنم 😢😢😢😢😢خسته ام خسته

خداخسته ام میبینی😢داغونم😢آخه توکل جهان دیدین یکی بره عکس رنگی بگن اصلادهانه ی رحمت سرجاش نیست ونتونن پیداکنن 😢😢😢خدا بسه چقدرمیخوای منوبچزونی یعنی من اینهمه بدم ولی هرچقدربدباشم فکرنکنم بلایی که سرمن داری مییاری سر شمروکسایی که امام حسین روکشتن اورده باشی                                   مرگ روبیشترازاین زندگی دوست دارم 
1444

خوشا به سعادت شما 

ان شاالله حاجت روا بشید 

به جای ماهم دعا کنید 

لطفا 

بر گنبد و بارگاهت از دور سلام 😢😢

درد من حصار برکه نیست!!!!درد من زیستن با ماهیانی است که فکر دریا به ذهنشان خطور نکرده است!!!!!! 
1474
دعا کن یه زن خوب و پولدار و خوشتیپ و شاغل قسمت حسین ۷۲ و همه مرد های مجرد سایت بشه 

😒

دفتر خاطرات 6 سال قبلمو پیدا کردم :) همش نوشتم کاش من و علی تا آخر عمر با هم بمونیم :|                  حالا نموندنمون هیچ :(          چرا هر چی فکر میکنم یادم نمیاد علی کیه ؟  :/

التماس دعا😶

خیلی دوست دارم خنده هام شیک و باکلاس باشه،ولی همیشه آخر خنده هام صدای گراز درمیارم😃از نظر روحی خیلی به خرید احتیاج دارم ،ولی از نظر مالی بیجا میکنم🙄...من نمیخوام زندگیم بیوفته رو غلطک همینکه غلطک نیوفته روم صافم کنه راضی ام😂تو اسلحه رو بزار روقلبم بگو دوسم نداشته باش،من دستتو میبوسم میگم بکش ماشه رو احسان😍😂به امید روزی که تو سه کلمه خلاصه شم《کثافت میلیاردر شده》....خداروشکرفرهنگ سازی شد تو عروسیا هرکی میخواد میرقصه،،،،قبلا مقاومت میکردی پاهاتو میگرفتن رو زمین میکشیدنت میبردن وسط😂😐😐😐😐
1457