2410
2553
عنوان

کالسکه کریر پگ پرگو peg perego رو کسی تجربه داره؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 2105 بازدید | 44 پست

مشخصات اون پگ پرگو رو میگی

برندهای مکسی کوزی و اینا رو هم یه نگاه کن

❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی پاسخ دادی عزیزم... والله کریرش میگن سبکتر از برندای دیگس که🤔

سبک تر از پگ پرگو هم پیدا میکنی

❤️برای همه 'خوب' باش، آنکه فهمید همیشه در کنارت و به یادت خواهد بود و آنکه نفهمید ... روزی دلش برای تمام خوبیهایت '' میشود ❤️
2720

ببین این مکسی کوزی هم دوستم داره میگه عشق میکنم باهاش الان دخترش لیان 2 سالشه مرتب داره ازش استفاده میکنه

https://piccotoys.com/product/278402

منتها اینکه این مکسی کوزی وزنش 14 کیلو هست اون GB وزنش 10 کیلو و سبکتر هست

عکس اون پگ پرگو نشون بده ببینم چه مدلی پسندیدی

منتها اینکه این مکسی کوزی وزنش 14 کیلو هست اون GB وزنش 10 کیلو و سبکتر هست عکس اون پگ پرگو نشون ...

نارگلی جوووووونم...😍😍😍😍😍😍 ممنونم از کمکت

ببین اره من وزن برام خیلی مهمه....نحوه جمع شدن هم مهمه که بزرگ نباشه و تو صندوق ماشین خودم جا بشه( هاچ بکه ماشینم چون و صندوقش بزرگ نیس)

رفتم مکسی کوزی اینارم دیدم نمیدونم چرا اصلا حال نکردم باهاشون....نه خوشکل بودن نه هَندی بودن نه سبک یا جمع و جور بودن☹️من نمیدونم چرا معروفن اصلا! پگ پرگو رو یکی از دوستام داشت خیلی تعریف میکرد بخاطر اون خوشم اومد

الان میذارم عکسشو

جمع کردنش با سیت روشه و سیت لازم نیس حتما جدا بشه، کتابی بسته میشه.... جنس پارچه هاش نرم و عالی بود پلاستیک نبود روبا مادر و رو به محیط میشد راحت

چفت و بستش محکم  و خوب بود جای بچه راحت بود.....جای سر و پای بچه بجا بود به یه جیزای ریزی اهمیت داده بود که برام جالب بود تو دیزاینش خلاصه

خلاصه بدم نیومد ولی بخاطر اون جریان کالسکه عصایی که گفتم و بعدم قیمت این راستش دودل شدم

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2714

منم امشب رفتم یه سیسمونی فروشی یه کالسکه اسپانیایی نشونم داد مارک فوپا 

خیلی خفن خوف بود به قول پسرم 

خیای نرم سبک 3 تیکه هم بود میگفت 9 میلیون

ولی من تو سایت آمازون نگاه کردم به تومن که تبدیل کردم میشد 4 میلیون و نیم

حالا شاید بگم دختر خاله م مرداد داره میاد ایران بگم برام بیاره

https://www.sisinini.com/خارج-منزل/کریر/كرير-صندلى-ماشين-IDAN- plus اینم کریرش

این مدلو تو تهران از نزدیک دیدم خوشگله اتفاقا چیزایی که من میخوامم داره ولی فروشندش میگفت سنگینه، میگفت even flu باز سبکتره باهمون کاراییا ولی اون خوشگل نبود زیاد😣

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
منم امشب رفتم یه سیسمونی فروشی یه کالسکه اسپانیایی نشونم داد مارک فوپا  خیلی خفن خوف بود به قو ...

کجا دیدی تهرانی؟! مارکش چی بود یادته؟!

امیدم فقط به خداست❤️🙏🏼
2706