2410
2553
عنوان

چقدر از مادری کردن خودتون راضی هستید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 445 بازدید | 60 پست
منم امشب سر غذا اخر زدمش انقدر بازی دراورد اخرم تف کرد تو سفره

اووووووف از دست این بچه ها😥😥😥😥😥😥😥😥😥

خسته ام خسته 

صبح چشممو با بلدرچین و سرلاک باز میکنم

ظهر باسوپ و گوشت قلقلی مشغولم

غروب با میوه

شبم دوباره داستان ناهار

😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣😣

هررررررررر      روز تکراااار میشه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
اووووووف از دست این بچه ها😥😥😥😥😥😥😥😥😥 خسته ام خسته  صبح چشممو با بلدرچین و سرلاک باز م ...

پسر من از اول پتج ماه که غذا شروع شد خیلی خول بود به سفره حملهومیکرد تا دوسالگی از دوسللگی به بعد فقط داره حرص میده

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

منم دخترم پنج سالش خیلی میخوام خوب باشم نمیشه اذیت میکنه خسته میشم آخرش سرش دادمیزنم خیلی ازخودم بدم میاد همه اش فکرمیکنم همه مادری میکنن به جز من خیلی بهش محبت میکنم خیلی روزی صدباربوسش میکنم قربون صدقه اش میرم ولی زیاد دعواش میکنم خیلی حوصله بازی باهاش ندارم

شرایطط چیه کدوم‌شهری

اصفهان

موضوع این هست که من ۸ سال افسردگی شدید گرفتم و داروهای قوی استفاده می کردم به خاطر این موضوع از زندگی عقب افتادم 😔😢😭

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢
2720
اعصابم خیلی ضعیف شده میدونه اخرش کتک میخوره ولی کار خودش میکته خیلی یه دنده و حرف حرفه خودشه حاضره ک ...

عزیزم بعضی بچه ها از ۲سالگی به بعد بدغذا میشن

که بعد رفتن مدرسه یا پیش و بودن کنار همسالانشون دوباره بهتر میشن

بچه گرسنه نمیمونه نگران نباش

پسر من از اول پتج ماه که غذا شروع شد خیلی خول بود به سفره حملهومیکرد تا دوسالگی از دوسللگی به بعد فق ...

مال من از اول روز به روز بود

یه روز اینقدر میخوره دیگه خودم بهش نمیدم میگم دل درد میگیره

یه روزم فقط با تبلیغات شبکه ی جم(داروی لاغریه خانوم سوفیا😏😏😏😏😏😏)

الانم که ۱۰ ماهشه افتاده به دندون دراوردن هیییچی روزگارم سیاهه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
منم امشب سر غذا اخر زدمش انقدر بازی دراورد اخرم تف کرد تو سفره

من اگه بخواد ک مثل شوهرخودم گیرش بیاد ک ب من بی محلی کنه امیدوارم نرسه مامانم بعدیکسال اومده خونم ده دقیقه هم پیشش ننشست رفت خونه ننه کثافتش اینقدر ناراحتم ک خدامیدونه 

خدای ممنونتم بخاطر گل دخترام 😍😍😘😘😘😚😚😚😚😚😚😚😚😙😙😙
2714

پسرتون نقطه ضعفتونو پیدا کرده که به غذاش حساسی.

اصلا سر وقت غذا کاریش نداشته باش سعی کن غذای مورد علاقه شو درست کنی بذار جلوش و خودتونم غذاتونو بخورین بدون حرف

خورد خورد نخورد اخر غذا از جلوش بردار اصلا هم دعواش نکن

فکر کنم من تنها کسی باشم که نود و پنج درصدم تا اونجا که بتونم وتوان داشته باشم به بچه هام میرسم خونه و زندگیمم همیشه پوکیده😉😉😉

میشه واسه شفای پسرم صلوات بفرستید ممنونم❤💓💗💝💖💕        
منم دخترم پنج سالش خیلی میخوام خوب باشم نمیشه اذیت میکنه خسته میشم آخرش سرش دادمیزنم خیلی ازخودم بدم ...

منم اصلا حوصله بازی ندارم نمیدونم اصن چه بازی باهاش کنم دوس داره با خودش بازی کنه بیستر یا کارتون ببینه پارک زیاد میبرمش ولی از وقتی مهد تعطیل سده واقعا کلافم کرده

منم درصد خیلی کمی امشب پسرم خیلی دعوا کردم سر غذا خوردنش حالم خوب نیست الان سر غذا خیلی بازی درمیاره ...

من یه پسر ۳ساله دارم و یه دختر ۲۰ روزه اصلا کشش اعصاب ندارم از خودم ۱ درصد هم راضی نیستم 

به شدت عصبی و پرخاشگر شدم همش پسرم و دعوا میکنم و اصلا تحمل ندارم شبم تا صبح از عذاب وجدان گریه میکنم 

2706