2703
2553

🔸غذای جسم و روان یک زن شادی و نشاط بچه اش هست این نشاط رو بر خودتون حرام نکنین که خونه رو مثل موزه تر و تمیز و منظم کنین و میز رنگین غذایی بچینید که یک کودک دلمرده و مادری خسته پدری اخمو دور این میز بنشینن و غذایی بخورن که دلچسب نیست.

یکی از علتهای افسردگی مادر بعد از زایمان اینه که مادر وقت نمی کنه از عشق مادری لذت ببره و سیراب بشه

لطفا بی خیال خونه و زندگی بچه رو در آغوش بگیرید و صدای عشق رو بشنوید

خونه رو هميشه ميشه تميز كرد، اما كودكی بچه ها برنميگرده، فقط حسرتش میمونه.

چقدر به این متن اعتقاد دارید من که متاسفانه جدیدا خیلی بی اعصاب شدم پسرم پنج سالشه فوق العاده اذیتم میکنه و بهم ریزه همش جنگ اعصاب داریم و سر دوراهی بزرگی ام که با این شرایط اگه بی بی چکم مثبت بشه چی میشه چون اقدام کردم فقط بخاطر تنهایی پسرم؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

هییییی بابا😔

مدینه گفتی و کردی کبابم😔😢

عروس نشدم که بخوام مادر بشم😢😢😢

جوونیم در حسرت پوشیدن لباس عروس و مامان شدن گذشت😢😢😢😢

ای خداااا دارم سینگل به گور میشم به دادم برس 😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭

حافظه قوي خودش بدترین مجازاته ..... !!!!😔😢

والا از اول بی اعصاب بودم و هستم

من به خونه کاری ندارم

اینکه هر روز با یه ترفندی باید بهش غذا بدم رو مخمه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
ده درصد از خودم راضییم

منم درصد خیلی کمی امشب پسرم خیلی دعوا کردم سر غذا خوردنش حالم خوب نیست الان سر غذا خیلی بازی درمیاره اخرم همه را تف گرد تو سفره منم زدمش

هییییی بابا😔 مدینه گفتی و کردی کبابم😔😢 عروس نشدم که بخوام مادر بشم😢😢😢  جوونیم در حسرت ...

عزیزم انشالله یه بخت خوب نصیبت بشه

اگر از دیده ی کوته نظران افتادیم                               نیست غم صحبت صاحب نظری ما را بس         
2714
والا از اول بی اعصاب بودم و هستم من به خونه کاری ندارم اینکه هر روز با یه ترفندی باید بهش غذا بدم ...

منم امشب سر غذا اخر زدمش انقدر بازی دراورد اخرم تف کرد تو سفره

تورو خدا نزنش    

اعصابم خیلی ضعیف شده میدونه اخرش کتک میخوره ولی کار خودش میکته خیلی یه دنده و حرف حرفه خودشه حاضره کتک بخوره ولی غذا نه همسناشو میبینم عصبی میشم همه تپل و قد بلند همینجور ریز مونده مهر میخواد یره پیش دبستانی

2706