2726
عنوان

فشارم افتاده از ترس دزد

404 بازدید | 30 پست

امروز ظهر داشتیم میرفتیم  با شوهرم مغازش  خونه مامانن اینا بودیم شوهرم داشت کرکره می کشید بالا من زودتر رفتم داخل دیدم یه مردی نشسته داره با کمد ها  دست میزنه تا مارو دید بلند شد گفت من دزد نیستم هیچی برنداشتم  بزارید من برم من حسابی شوک بودم شوهر باهاش گلاویز شد هلش داد یه قمه در اورد من چشمامو بستم دزده  گفت بزار برم شوهرم به خاطر من گفت برو خیلی ترسیده بودم شوهرم گذاشت دنبالش ولی نتونست بگیرش روی منم قمه کشید خیلی حالم بد شده من از ترس تا چند کیلومتر فرار کردم 😭اینا به کنار کل دخل رو زده دو تا از هاردهای اکسترنال که داخلش عکس خانوادگی بوده برداشته حتی به سررسید دفتری رحم نکرده اونم برده  خیلی حالم بده همش میترسم.بچه ها عکسش تو‌دوربین مدار بسته افتاده میگیرنش؟؟؟یه وقت عکسارو پخش نکنه😭

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

این که می‌گفت من دزد نیستم خدا حم کرده دزد نبوده این همه چی و قمه داشته 

آره اگه فیلمش هست میگیرنش

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
من دستش هیچی ندیدم شاید تو جیبش گذاشته بوده 

ولی عکس پخش نمیکنه چون پیداش میکنن 

قطعا همه رو فرمت میکنه بعد هارد رو میفروشه 

نی نی دومم خیلی زود اومد پیش ما.. منو بابایی مراقبتیم تا سلامت به دنیا بیایی... میشه برای سالم دنیا اومدنش صلوات بفرستید 😍
2706