2410
2553

سلام خانوما،من دکتر نرفتم فک کنم هفته6هستم امروز بنا به دلایلی ناراحت بودم از دیشب هیچی نخوردم فقط یکم میوه یه قاشق عسل یکمم نون خشک،ولی گلاب به روتون بالا آوردم وقتی استفراغ میکردم به زیر شکمم فشار اومد الان حرکت میکنم درد میکنه،خطرناکه؟ خیلی نگرانم

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏
چیزی نیس نترس

انشالله،چون هم پیاده روی سریع داشتم همه دوطبقه پله بالا پایین رفتم 

خدایا همه بچه ها سالم باشن پسر و دختر منم همیشه سالم باشن حافظشون باش شکرت به خاطر همه چیز🙏🙏🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
نه نگران نباش استفراغ هیچ خطری واسه بچه نداره فعلا تو هفته های پایین جنین وزن آنچنانی نمیگیره ولی به ...

خداروشکر،آخه هرچی می خورم بالا میارم معدن دردمیکنه

سلام اصلا استرس نداشته باش.چون استرس خیلی واست ضرر داره.اگه دیدی خدای نکرده دردات بیشتر شد حتما برو ...

همش استرس دارم از وقتی فهمیدم هر روز

نه نترس فشار امده من تا 5ماه که بالا میاوردم 90 درصدش بعدش شکمم درد میگرفت از شدت بالا اوردن درضمن ...

اصلا نمیتونم وقتی دراز می کشم بدترمیشم

دمیترون بخور اگه خیلی تهوعت شدیده

آره اصلا نمیتونم وقتی بالامیارم یه لحظه نفس بکشم

2706