2726
عنوان

اگه حس کنید شوهرتون به دوستاش بیشتر اهمیت تا شما چیکار مسکنسد

| مشاهده متن کامل بحث + 471 بازدید | 22 پست

اگه شوهرم کسیو بهم ترجیح بدم واقعا جرش میدم پیش نیومده کسیو ترجیح بده اما ناراحتیه خانوادش حس میکنم که واسش اهمیت بیشتری داره منم خودمو فقط میخورم بهشم میگم ناراحتیه دیگران بیشتر واست مهمه اما میگه نه نمیدونم شاید من اشتباه میکنم 😔اما شمام حق داشتی ناراحت شی اما الان که اومده بود کاش باهاش دیگه دعوا میکردی

مثلِ نفس هايم دوستت دارم..همانقدر بي اختيار..همان قدر تا پاي جان❤️🙈
اگه شوهرم کسیو بهم ترجیح بدم واقعا جرش میدم پیش نیومده کسیو ترجیح بده اما ناراحتیه خانوادش حس میکنم ...

میدونی عزیزم من خیلی رفتارش ب دلم اومد اگ ب رفیقاش میگف امشب نمیام پیشتون فردا شب بریم نمیشد؟  اسمون ب زمین میومد ؟ بعد دعوا کردیم میگه دیگه نمیرارم بری بیرون و درس بخونی منم گفتم ب درک. واسم مهم نیستی 

حالم از ادمایی که تو روم یه شخصیتن پشتم یه شخصیت ب شدت ب هم میخوره:/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میدونی عزیزم من خیلی رفتارش ب دلم اومد اگ ب رفیقاش میگف امشب نمیام پیشتون فردا شب بریم نمیشد؟ ...

اره دیگه میگم که کاملا حق با تو بوده اما وقتی اومده بود باهاش سرسنگین میشدی و ناراحتیتو ابراز میکردی دیگه دعوام نمیشد...شما الان دوران عقدی؟؟

اره دیگه میگم که کاملا حق با تو بوده اما وقتی اومده بود باهاش سرسنگین میشدی و ناراحتیتو ابراز میکردی ...

اره عزیزم دوره عقدیم  اما حالم از خودم و زندیگم داره ب هم میخره دلم میخاد بالا بیارم همه چیو از تاراحتی مامان باام نترسم یه بلایی سر خودم میارم 

2728

[QUOTE=93792726]اره عزیزم دوره عقدیم  اما حالم از خودم و زندیگم داره ب هم میخره دلم میخاد بالا بیارم همه چیو از ...[/QUOTE

الهییییییی عزیزم توروخدا اینجوری نگو چرا اخه از دوران عقد خسته شدی؟؟یا مشکل دیگه ایی هست منم خودم عقدم اونم سه سال منم خیلی وقتا از این وضعم خسته میشم و دلم میخواد بمیرم

[QUOTE=93792726]اره عزیزم دوره عقدیم  اما حالم از خودم و زندیگم داره ب هم میخره دلم میخاد بالا ...

مشکلم اینه ک حس میکنم با من خوش نیس میدونم دوسم داره ولی این حس‌ک با پسر داییش و اقوامش بیشتر خوشه این خیلی ناراحتم میکنه  

مشکلم اینه ک حس میکنم با من خوش نیس میدونم دوسم داره ولی این حس‌ک با پسر داییش و اقوامش بیشتر ...

این حسارو جدی از خودت دور کن چون این دوران رو واسه ادم زهرمار میکنه منم یه مدت بود همشششش فک میکردم شوهرم خانوادشو بیشتر از من دوست داره حتی به سه خواهرزاده کوچیکشم حسادت میکردم و فک‌میکردم حرف اونا واسش مهم تره الان یه مدتیه دارم رو خودم کار میکنم و این حسارو از خودم دور میکنم که این چندوقته دوره ی عقدم بهم بد نگذره خداکنه که موفق بشم و بتونم این حسارو از خودم دور کنم به نظرم دوران عقد چون دوره ی حساسیه و با طولانی شدنش ادم حساس تر میشه شمام حساس شدی وگرنه با شوهرت که صحبت کنی و ایشونم ادم منطقی ایی باشه حرفاتونو قبول میکنه گلم یکم رو خودت کار کن انشالله که شمام میتونی😍

این حسارو جدی از خودت دور کن چون این دوران رو واسه ادم زهرمار میکنه منم یه مدت بود همشششش فک میکردم ...

درست میگی شاید دوران‌پریودمه عصبانی ام 🤣🤣🤣اما صب اومده خونمون حتی نپرسیده بیتا چیکار میکنه دیشبم ب مامانمم گفته شاید طناب پاره شه  این حرفا ینی چی