2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من دوست داشتم ی داداش از خودم دو سال کوچیکتر باشه و مجرد باشه داشته باشم 

ولی خوو دو تا داداش دارم که از خودم چند سال بزرگترن  و متاهل

مامان امیرعلی کوچولو و حلما کوچولو هستم                    

نباید توقع داشت ،چون باعث دلسردی میشه،مردها مشکلات بیشتری دارن فکرشون خیلی در گیر ،،همشون

برادر من حتی عیدها نمیاد میگه وقت نکردم ،با اینکه من تنها خواهرشم اما وقتی دعوت میکنم میاد گاهی هم زنگ میزنم میرم خونش ،،به قول بزرگترها ،دلم باز میشه

خواهی که ز هیچ کس به تو بد نرسد،،،،بد گوی و بد آموز و بد اندیش مباش😊

یعنی هرکاری ک ی خواهرمیتونه بکنه واسه برادرام وخانمش کردم ولی امان ازنمک نشناسی

واقعادرست میگن لطف مکررمیشه حق مسلم .خوبی زیادم آخرش داستان میشه

یک نفرپیش فلک ریش گروبگذارد بلکه دست ازسرآزردن مابردارد♥

چه دیدگاه زشتی واقعا😐 ببخشیدا، نتونستم رک نگم

به تاپیکاتونم سرزدم، عزیزم شما چقدر همه فکر و ذکرتون توی زندگی برادرتون و خانومش و این مسایله، سن و سالتونم کم نیست ، باید خانوم عاقل و فهمیده ای شده باشید و این مسایل براتون حل شده باشه و انقدر روی شما اثر گذار نباشه

من دادا شهامو خیلی دوست دارم اخه پدر و مادرمو از دست دادم نه زیادم تو نخشون نیستم دیگه تو نی نی سایت مطالب دیگه ای به جز این خاله زنک بازی ها نیست بیشتر برای سرگرمیه و دیدن نظرات خانمها

هیچکدام شاید ۳ماه یه بار اونم اگه بشه نمیرم

عزیزم زندگی با۴تا بچه چجوریه؟

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
عزیزم زندگی با۴تا بچه چجوریه؟

سخت 

خیلی سخت 

😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹