2726
عنوان

یه متن زیبا

77 بازدید | 5 پست

من زنم باید باکره باشی، باید پاك باشی!براي آسایش خاطر مردانی که پیش از تو پرده ها دریده اندچرایش را نمی دانی فقط می دانی قانون است سنت است، دین است قانون و سنت را می دانی مردان ساخته اند  

من زنم با دست هایی که دیگر دلخوش به النگوهایی نیست که زرق و برقش شخصیتم باشدمن زنم و به همان اندازه از هوا سهم می برم که ریه هاي تومی دانی؟درد آور است که من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی قوس هاي بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آینددردم می آیدژست روشنفکریت تنها براي دختران غریبه استبه خواهر و مادرت که می رسی قیصر می شويدردم می آید در تختخواب با تمام عقیده هایم موافقیو صبح ها از دنده ي دیگري از خواب پا می شوي تمام حرف هایت عوض می شود

دردم می آید نمی فهمی تفکر فروشی بدتر از تن فروشی است حیف که ناموس براي تو... است نه تفکر حیف که فاح...ه مغزي بودن بی اهمیت تراز فاح...ه تنی است

من محتاج درك شدن نیستم دردم می آید خر فرض شوم دردم می آید که آن قدر خوب سر وجدانت کلاه می گذاري و هر بار که آزادیم را محدود می کنی می گویی من به تو اطمینان دارم اما اجتماع خراب است نسل تو هم که اصلا مسئول خرابی هایش نبود

می دانی؟دلم از مادرهایمان می گیردبدبخت هایی بودند که حتی می ترسیدند باور کنندحقشان پایمال شده خیانت نمی کردندنه براي این که از زندگی راضی بودندنه خیانت هم شهامت می خواست نسل تو از مادرهایمان همه چیز را گرفت جایش النگو دادمادرم از خدا می ترسداز لقمه حرام می ترسد از همه چیز می ترسدتو هم که خوب می دانی ترساندن بهترین ابزار کنترل است دردم می آیداین را هم بخوانی می گویی اغراق است ببینم که فردا دختر مردم زیر پاهاي گشت ارشاد به جرم موي بازش کتک می خوردباز هم همین را می گویی ؟ببینم آن جا هم اندازه درون خانه غیرت داري ؟دردم می آید که به قول شما تمام زن هاي اطرافتان خرابندو آن هایی که هم نیستند همه فامیل هاي خودتاننددردم می آید 

از این همه بی کسی، دردم می آید"زنده یاد سیمین دانشور"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728