2737
2734

من عشقم درسه جونم درسه دلم میخواد فقط ریاضی و فیزیک و شیمی بخونم زیست بخونم چون که من اشتباه کردم رفتم یه رشته ای که دوست نداشتم ولی بعد اینکه فهمیدم اشتباه کردم انصراف دادم همیشه حسرت یادگرفتن ریاضی و داشتم الانم که میخوام درس بخونم برای کنکور تجربی اصلا از نظر مالی اوکی نیستم برای این رشته باید هزینه کنی خسته شدم از بی کاری از بی پولی دستم به هیچ جایی بند نیست حسرت میخورم به حال اونایی که نشستن برای کنکور میخونن خوشبحالشون کاشکی منم میتونستم من عشقم درس خوندنه الان حس میکنم یه چیزی کمه احساس تهی بودن میکنم 

...... 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بابا تجربی و بیخی هم سخته هم عمرت هدر میره پشت کنکورهم بعدش باید خیلی سال بخونی...اما ریاضی و مهندسی که دوسشم داری هم دولتی قبول شدنش راحته هم کلا 4 ساله بعد قبولی هم میتونی بورسیه خارج بگیری

2738
صفر صفرم هیچی بلد نیستم از ریاضی و فیزیک باید هزینه کنم که یادبگیرم ولی چه جوری با این شرایط من؟&nbs ...

رشته مدرسه ات چیه ؟؟؟نمیتونی هزینه دانشگاه ازاد و بدی؟؟/ ترمی یک و خرده ای؟؟؟

رشته مدرسه ات چیه ؟؟؟نمیتونی هزینه دانشگاه ازاد و بدی؟؟/ ترمی یک و خرده ای؟؟؟

نه عزیزم نمیتونم برم ازاد من رشتم گرافیک بود دانشگاه قبول شدم رفتم حالا میخوام بخونم برای کنکور تجربی اصلانم برام مهم نیس چند سال طول بکشه چون هدفم اول یاد گرفتن ریاضیو فیزیکه 

...... 
نه عزیزم نمیتونم برم ازاد من رشتم گرافیک بود دانشگاه قبول شدم رفتم حالا میخوام بخونم برای کنکور تجرب ...

انقد ریاضی و فیزیکو دوس داری چرا فکر مهندسی قبول شدن نیسی ؟؟؟کنکورشم خیلی راحته به علاقتم نزدیکه

2706